Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha még nem próbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha még nem próbáltátok popsiba, viszont izgatna titeket és a párotok méretétől félnétek, akkor szívesebben próbálnátok ki egy másik srác kisebb méretével?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Persze addig probaljuk akarkivel mig nem megy ??? Gondolkodj mar !! ??
2018. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan párt választok, akiben maximálisan megbízom, így igazából mindegy, hogy mekkora az akkora. Ha megbízok benne, akkor tudom, hogy türelmes lesz és vigyázni fog rám, és ha azt mondom, hogy netovább, akkor leáll.
2018. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kellő óvatosság és megfelelő síkosítás mellett nem kellene, hogy nagy kellemetlenséget okozzon az anál. A kérdésre rátérve, nem ijednék meg a méretétől és nem akarnám mással sem, mert benne bízom meg, tudom hogy a megfelelő óvatossággal nyúlna hozzám!
2018. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Edeskalacs !!

Miert probalnam meg massal ha van parom?

2018. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze simán. Pistikének húsz centi, retteg a csaja, így aztán kipróbálja Jancsikával mert neki csak 14. Persze ez nem megcsalás vagy ilyesmi, hisz csak próbafúrás volt. És az is csak seggbe ugye.

Komolyan kérdezted amúgy?

2018. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gondolom nem nagyon volt még csajod, ha ennyire nem ismered a női nemet
2018. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!