Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sráck! Hány csajtol kaptatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sráck! Hány csajtol kaptatok már itt erotikus képet? Illetve lányok?

Figyelt kérdés
Lányok ti mennyi srácnak küldtetek ? Aki egynek küld az szerintetek küld másoknak is ? Őszintén válaszoljatok ! :)

2018. ápr. 19. 12:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%

Én konkrétan megdugtam innen egy nőt, tavaly, akivel kb. 1,5 hónapig leveleztem.


Ez többet ér, mintha erotikus képet küldött volna.

2018. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem csal az emlékezetem akkor 6-tól kaptam eddig. Nem tartom törvényszerűnek hogy aki küld 1-nek az másoknak is. Van akinek komolyabb bizalmi szint kell a küldéshez van akinek nem. Én az eddigiekből például tudom hogy 2 biztosan csak nekem küldött. 27/F
2018. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

4lánytól kaptam képet és én is adtam nekik. De csak eggyikel oráloztunk 4 éve.

27f

2018. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
Én már többnek is küldtem és többtől is kaptam. 16/l/bi
2018. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Egyvalakitől kaptam de jó lenne több. Bar inkább találkozni szeretek.
2018. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Jópártól. Persze felük kb kamu volt...
2018. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

2-től kaptam, de mind a kettő dagadt volt 😩

Azóta nem is kértem itt képet senkitől

2018. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nem küldtem senkinek, de én kaptam sokat. Pedig nem is kértem xd
2018. ápr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%

srác vagyok


"itt" néhánytól, de én csak skypeon vagy egyéb chatelésre is alkalmas helyen küldök/fogadok ilyesmit.


persze előtte szolidabb képeknél megbizonyosodás van, hogy valóban ő csinál-e magáról képet (megbeszéltek szerint készülő kép, amit el is küld akkor, mert sok idő alatt egy photoshop mágus is összerakna bármilyen képet...)


ha úgy tart maga elé egy újságot, még az is kiderül, hogy pl. Blikket vagy inkább Élet és Tudományt szokott olvasni...


amúgy kéretlenül nem küldök ilyen képet, egyébként meg sok csajjal (és nem, nem fogom kiadni a nevüket, sem megmutatni a képeiket... mert a múltkor is rám írt néhány brom ilyenekkel)


és nem feltétlenül igaz, hogy aki egynek küld, az többeknek is, mert lehet, hogy csak az volt rá méltó/alkalmas, vagy esetleg van aki megbánja az ilyesmit (főleg ha valaki kretén állatnak küldött képet), vagy csaja/pasija lesz és utána nem fog, vagy kiábrándul a sok idiótából, akik állandóan kérnének tőle, vagy csak éppen ezzel akarta erősíteni az önértékelését valaki, vagy kipróbálni, vagy éppen be volt bszva/szívva/stb....

2018. ápr. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Innen még senkivel nem sikerült odáig eljutni. Igazából nem is kerestem. Más oldalakról előfordult már hogy skypeon szexchateltünk, camoztunk, én speciel nagyon élvezem a beszélgetés ezen formáját, természetesen normál körülmények között. Nyitott vagyok rá, szerintem izgalmas, amikor nem ismered a beszélgetőpartneredet személyesen, de mégis látod meztelenül. Engem legalábbis nagyon be tud indítani, és ahogy észreveszem általában, a partnert is. :) viszont ez az oldal nem feltétlen alkalmas erre, bár mások találnak itt is bátrabb nőket. Szerencse kérdése. :) 24f
2018. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!