Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használja itt valaki a chatalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használja itt valaki a chatalternative.com-ot?

Figyelt kérdés
Érdemes ott ismerkedni? Lehet ott ismeretségeket kötni? Vannak tapasztalataitok róla?

2018. ápr. 21. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
En hasznaltam de csak faszokat láttam ami fuj es ismerkedésre szar
2018. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használom rendszeresen. Ilyen emberek vannak: farokverők, ribik, önjelölt művészek, kamera letakarók (lány is volt, kedves, de nehezen vettem rá hogy mutassa meg az arcát), falat mutatók, félarcot és felsőtestet mutatók, azok akik rögtön elnyomnak, még meg se szólalhattál és vannak a normális emberek, akikkel lehet beszélgetni és ismerkedni.
2020. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!