Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyon kismellű nőknek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon kismellű nőknek vagy párjuknak nem hiányzik a mell?

Figyelt kérdés
Sokszor látni teljesen lapos nőket, akiknek gyakorlatilag nincs ott semmi. Nem érzik magukat kellemetlenül a többi nő között? A férfinak nem furcsa, hogy nincs ott semmi megfogható?
2018. ápr. 22. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon tetszenek az ilyen lányok :) F
2018. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, nekem A kosaras a mellem, és én rohadtul szeretem, semmi pénzért nem kellene nagyobb.

Szép, feszes, formás, nem lóg semerre, ráadásul nem akadályoz semmiben,ruhák terén simán felvehetek egy csomó ruhát, melltartó nélkül is(max mellbimbó tapaszt rakok alá), simán hordhatot merevítő nélküli, csipke melltartót, mert a mellem magától is jól néz ki...nem is értem, hogy ezen más miért problémázik.

Nekem speciel a nagy mell sokszor inkább taszító, pedig biszex vagyok...

2018. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi ilyen nőt választ tisztában van vele és nem itélkezik. Elfogadja és ilyennek szereti amilyen. Emiatt nem kell se szégyenérzet a másikba se a pasinak hogy hiányozzon. Attól hogy nagyon kicsi még lehet vele játszani. :)
2018. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem baj ha kicsi a csecse, csak deszka ne legyen.
2018. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem hiányzik.

26F

2018. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Az a csaj se hiába biszex.
2018. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokszor hallják ezek a nők-lányok, hogy a nagy a szép és mi jó. De ez egyáltalán nem biztos hogy igaz is. És ha ezt felismerik, mint a biszex csaj a válaszolók közül, akkor lehetnek vele elégedettek is.

Én férfiként a naggyal is el vagyok, a kicsivel is. Mindegy, a lényeg úgyis az összkép.

Ha arányos a teste, esetleg még sportos is, akkor szépnek fogom látni.

Ha a természete miatt megszerettem, akkor az se fog zavarni, hogy nincs jó teste, hiszen megszerettem.

És nem mást, mint a jellemét, a viselkedését, a dolgokhoz való hozzáállását. Aminek semmi köze a külsejéhez.

Az úgyis sokat változik egy szülés után, később az öregedésnél teljesen eltűnik az eredeti külseje, amivel megismertem. De a jellembeli dolgai megmaradnak olyannak, amilyennek megismertem.(kb olynnak)

2018. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
75/AA-s "melleim" vannak. Engem alapjáraton zavarnak, de néha érzem az előnyeit. A barátomat viszont nyilván nem zavarja, nem jött volna össze velem ellenkező esetben :D
2018. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

A páromnak kb akkora a melle mint nekem mellizmom. Teljesen jó, elfér a markomban, kerek, feszes, szép bimbókkal, olyan tin-lányos. Imádom! Nagyon csinos, kerek feszes popisija van. Harmonikus.

Volt H-s méretű barátnőm, a melltartója nagyonn volt mint a sapkám, 160/60kg volt a csajszi. Azt is imádtam, másként volt jó.

Amit nem szeretek a lapos, fonnyadt, megerszekedett, lelógó mell. Ha ilyen lenne a batárnőmnek megcsináltatnám neki, ha megengedné.

2018. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az A kosaras melltartót sem töltöm ki rendesen, és nagyon szeretem így magam. És akikkel voltam, ők is mind nagyon szerették (külön kihangsúlyozottan). Kényelmes, melltartót csak akkor veszek fel, ha átlátszó a felső, kényelmesen alszom hasom, nem zavar ha mozgok... kell ennél jobb?!
2018. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!