Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van kozotte kulonbseg ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kozotte kulonbseg ha egy feher ill. fekete fiuval fekszem le?

Figyelt kérdés

Hamarosan sor fog kerulni ra egy neger fiuval es eddig csak feherekkrl voltam. Lesz valami kulonbseg? Lanyok valami tanacs aki atelt ilyet? Mire figyeljek?

18l



2018. ápr. 23. 14:26
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vazelint vigyél, meg tartsd a szád a dologról.
2018. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Sokkal önzőbbek, agresszívabbak, követelőzőbbek az ágyban mint a fehérek. Ha méretbeli különbségre gondoldz akkor én nem vettem észre hogy nagyobb lenne, neki is átlag volt, kb 15-16 cm Mindenképp csináltass utána HIV és egyéb szűrést.
2018. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Esr ***** válasza:
100%
#3-nak, utána már mindegy, előtte kellene
2018. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagyobb valószínűséggel leszel Hiv pozitív egy feketével.
2018. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Változó de alapjáraton sokkal hevesebbek, és készülj rá hogy némelyiknek elég nagy mérete van. Óvszer mindenképp legyen, amúgy elég jók.
2018. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha gumit hasznalunk akkor is kell vizsgalatra mennem utana?
2018. ápr. 23. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Undi
2018. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!