Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajomnak milyen vibratort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajomnak milyen vibratort vegyek? 30 eves,152cm "magas", szeret sokat szexelni, es nagyokat szokott spriccelni

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7 vagyok

kérlek magyarázd el, honnan jön és mi, vezesd le a biológiát

2018. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

G pont megfelelo izgatasa utan valadek szabadul fel a mirigybol es a hugycson keresztul tavozik


Több helyen is utanna nezhetsz, a jelenseg mar ismert a 20. szazad kozepetol


Pl. Itt : [link]

2018. ápr. 28. 01:33
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


de angol nyelven keresgélve - mint általában - sokkal többmindent megtudhatsz

2018. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

na, hogy örülj, utána néztem jobban. (bár nem ástam magam bele olyan mélyen.)


2014-ben nem volt bizonyított, hogy a skene mirigyek a felelősek, ugyanakkor vannak akik ezt feltételezik. az internet szerint eddig túl kevés kutatás volt a témában, túl kevés kisérleti alannyal, vagyis máig is eldöntetlen a kérdés, hogy mi az összetétele, és honnan származik.


következésképp egyik hozzászólónak sincs igaza, amikor állástfoglal az ügyben.

2018. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!