Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van másnál is hogy a barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van másnál is hogy a barátnője csak fekszik mint egy fa, és ő érte történik minden? Viszzafelé semilyen szeretgetés nem történik ami a pasi kérését illeti. Egy irányű a szeretgetés, a pasi csak ad és nem kap. Nektek mi a tapasztalatok / véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Instant lapát.
2018. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Mondtad már neki, hogy ez zavar? Ha nem, merj szólni. Ha ezen már túl vagy, és ennek ellenére is így viselkedik, akkor érdemes lenne elgondolkodni a szakításon.
2018. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen bnöm. Nekem ezzel semmi gondom nem volt. Ö is elélvezett általában, nekem is jo volt.
2018. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
volt ilyen csajom, prűd volt nagyon, gyerekkori beidegződések, rossz neveltetés stb, vmi pszichológiai defekt is lehet a prűd lányok esetében a háttérben. én sokáig azt hittem meg tudom változtatni, de aztán feladtam, dobtam. egészen új világ volt utána, h vannak csajok akik élvezik, kezdeményezik a szexet, sőt, perverzek is tudnak lenni.
2018. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Engem alapvetően nem zavar, ha én irányíthatok és a nő csak élvezi amit csinálok vele.

De azért persze néha én sem vetem meg a spontán letámadást ;)

Már ha épp van valakim...

32/F

2018. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
hát, sokan összetévesztik a szubmisszív lányokat a fadarab lányokkal. mindkettőhöz volt szerencsém és hadd mondjam el: nagyon nem ugyanaz.
2018. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
A csaj nem élvezi veled a szexet,különben nem lenne fadarab.
2018. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
volt
2018. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!