Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat a férfiakat kérdezném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a férfiakat kérdezném akik nem szexelnek/tek a várandós feleségükkel. Miért nem?

Figyelt kérdés

Hogy elégititek ki ilyenkor a vágyaitokat? Prosti? Szerető?

A férjem nem akar lefeküdni velem,de félek,hogy meg fog csalni.


2018. ápr. 27. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert ő nem akarja. Mi másért
2018. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fivéremék a 7. hónapig szexeltek, de utána sógornőm veszélyeztetett terhes lett, és abba kellett hagyniuk, nehogy véletlen meginduljon idejekorán a szülés.
2018. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Utolsó 2 hónapban semmi, nyitott méhszáj. A dr nő be is fektette. Utána értelemszerűen a 6 hét. Tehát 3,5 hónapig nem volt szex. De ez már a múlt.
2018. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azoknak akik privátban üzentek: Nem szeretőt keresek és nem is válaszolok senkinek!

A kérdésemre szeretnék értelmes választ kapni! Szeretőt tudnék találni,de nem akarok!

2018. ápr. 27. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Asszem a 8. hónapban még szexeltünk. Miért nem akar téged? De béna :))) Ha attól félsz hogy megcsak akkor meg is fog csalni. Ezek önbeteljesítő jóslatok.
2018. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Az a helyzet, hogy a férfiak 5x többször csalják meg a terhesség és a baba első évében a nőket, mint máskor. (statisztika bárhol utána lehet nézni)

Nem csak a szex miatt, hanem mert másodiknak érzik magukat, nem kapnak elég figyelmet, úgy érzik ki vannak rekesztve... stb.

2018. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az utlsó 1 hónapban veszélyeztetve voltam,így nekem nem szabadott+ott a 6 hét.

DE,én nem hagytam "úgy" a páromat. Bár nehéz volt sokszor megállni,hogy nekem nem szabad,van kezem,szám.


Sokszor hallottam már,hogy nem mernek a férfiak,mert féltik a babát meg ilyesmi. Szerintem akkor hagyd rá,nehogy ebből legyen a gond. Addig meg lehet,hogy még élvezni is fogja ha máshogy kényezteted. ;-)

2018. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha a párom terhes lenne, és már gömbölyödik a hasa nekem nem igazán füllene hozzá a fogam. Sajnos nem vonzódok a terhes nőkhöz, de lehet majd az ösztön felülírja.
2018. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Más az amikor a te párod várandós. Nem terhes, mert a baba nem teher..
2018. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es te pasi vagy? Vagy csak én vagyok ekkora anti-ősanya? Imádom a gyerekem, hálás vagyok érte, de a rengeteg hányás (5 hónapig), a becsípődő ideg, amit nyomott, a gyomorégés, a légszomj számomra igenis teher volt. Jó érzes volt megsimizni a pocakom és érzni a mozgását meg tudni, hogy bent van, de azért nem egy rózsaszín buborék az egész...


Kérdező: mi is alig szexeltünk, ami a ferjemen mult, szinte kivétel nélkül, bár az elején el voltunk tiltva, mivel már volt előtte egy spontán vetélésem és egy művi... ezért mi is nagyon féltettük a babát és egyértelműen ez voot az orvosi utasítás is. A szülés után viszont jobb lett, mint valaha, pedig előtte is szuper volt. Őszintén szólva nekem egyetlen egyszer sem fogalmazódott meg a gondolat, hogy meg fog csalni. Miert gondolod ezt? Bízz magadban, a párodban. Közös gyereket vártok, feltételezem stabil kapcsolatban.

2018. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!