Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Gumival vagy anélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Gumival vagy anélkül szerettek szexelni? Szeretitek lenyelni párotok spermáját? Kor?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Tévedés, hogy a nőnek mindegy. Nekünk is sokkal kellemetlenebb gumival.
2018. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nélküle és imádom *-*

19/l

2018. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11 es és mi kellemetlenebb számotokra ha gumit használunk?
2018. ápr. 29. 15:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Bár már régi a kérdés, de nekem nőként egyáltalán nem kellemetlen gumival a szex. Sőt sokkal nyugodtabb vagyok, hogy azért elég kicsi az esélye hogy gáz legyen... Mert a tabletta amellett, hogy szétcseszi az ember hormonháztartását, sem ad 100%-os védelmet. Azt meg csak észrevesszük ha kiszakad a gumi, utána egyszerre lehet menni eseményutániért, nem akkor kell kapkodni amikor kiderül hogy gyógyszer mellett már x hónapos terhes valaki... A nemi betegségek, gomba stb. elkerüléséről ne is beszéljünk. Nem értem mi ez a hiszti a gumi körül, még a nőknél is. Bár én nem 18-20 éves vagyok már mint az itt korábban kommentelők. Szerintem ha a párod megkér, hogy nem akar gyógyszert szedni, vagy az egyéjszakás kalandok híve vagy, akkor húzzál gumit. Nem attól férfi valaki hogy mindenkibe beledugdossa. Azért van tele az ország nemi betegekkel, mert a többség ész nélkül csinálja. Úgyhogy kedves kérdező, ha valaki azt mondja neked, hogy gumival jaj de rossz a szex, úgy nem akarja, azt hagyd ott a fenébe. A saját magad érdeke is, hogy vigyázz nem csak a partnered, hanem a magad egészségére is. 34/N
ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!