Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17 cm hosszú és kb.4 és fél -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 cm hosszú és kb.4 és fél - 5 cm vastag pénisszel van miért szégyenkeznem egy nő előtt?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt, hogy 20 cm alatt "nem is férfi". Ezek az adatok nekem pontosak, tehát nem az van, hogy valójában 14 centi csak hozzácsaltam még pár centit, úgy hogy a herém aljától mértem, mint sokan, hanem ez tényleg csak a hímvessző hossza és vastagsága.

Nézegettem átlagokat, és azt hiszem világ-színvonalban nincs miért szégyenkeznem:

[link]

[link]


De magyar színvonalban épp csak, hogy nagyobb mint az átlagos (már ha igaz ez a statisztika).

Minden esetre jó tudni, hogy ha kimegyek külföldre, csak javulnak a méreteim a külföldi átlaghoz képest. Kivéve ha Közép-Afrikába mennék, de oda meg nyilván nem megyek.


Magyarországon szerintetek gáz, ha egy pasinak csak 17 centis?


2018. ápr. 27. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyar átlag kb 14 cm hossz. Jó a méreted.
2018. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiket itt olvasol, nem kell komolyan venni. Tokeletes ez a meret, egy normal nonek 20 cm mar nagy. Csak az itteni unatkozo perverz papik a 10 centijukkel osztjak az eszt.

Nokent mondom, hogy semmi okod a szegyenkezesre.

2018. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nagy is és vastag is.

Megnyugodhatsz .

2018. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Mondjuk a napijóeamonyom kérdés miatt.
2018. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Hosszra 17-9nel nagyobb nem kell, viszont eleg vekony. A hossz egy ido utan felesleges, a legtobb nonek meg 16 centit sem lehet tovig nyomni, viszont a vastagsag az kell, hogy feszitse. Szegyenkezned azert egyaltalan nem kell.
2018. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 13cm es eleg vekonyka de azt mondta az exem hogy neki ennel nagyobb mar kellemetlen lenne, szoval nem tudom hogy raknad be neki a tiedet ha tenylegesen ekkora :D
2018. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

#5 Vastagságra is átlag feletti,nem tudom milyen "vékonyról" beszélsz.

Az átlagvastagság 3.5-4 cm.

2018. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom azt a puncit, aminek 4.5-5 cm már nem elég vastag. Abból a normál tampon kiesik? 😂
2018. ápr. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!