Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Crossdresser, sissy kérdés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crossdresser, sissy kérdés? Lányok, mit csinálnátok, ha járnátok egy jó pasival, aki egyik este azt kérné, hogy sminkeljétek ki őt és öltöztessétek lánynak, mert ez egy régi fantáziája, szeretné egyszer kipróbálni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
“ egyszer kipróbálni”. Ezzel így semmi baj, jó móka, viszont ha őt ez izgatja és szeretne női ruhában flangálni, mégha csak otthon is, akkor számomra felejtős. Egy férfi viseljen férfiruhát.
2018. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Bejönne 😊
2018. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer kipróbálni simán. Ha nagyon élvezi akár többször is. De mivel engem ez nem izgat fel egyáltalán, nem tudnám rendszeresen csinálni. Ha túl sokszor akarná zavarna is.
2018. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

én már sminkeltem, meg öltöztettem nőnek a pasimat :D annyi különbséggel h ő nem kérte, sőőőt... de aztán jól szórakoztunk.


ha erre kérne a pasim, simán... néha-néha. az még nekem is túlzás h mondjuk otthon nonstop nő legyen. az is necces h az utcára így kimenni. tudom h ez vágya sokaknak. lehet h nekem már túlzás lenne. meg ami kérdéses nekem a szex. h ilyenkor a pasik szexelni is akarnak, vagy megelégednek azzal h nőnek öltöztek és nézik magukat? vagy mi? mi annyit röhögtünk h eszünkbe se jutott szexelni bár tény h utána miután lemostuk a sminket volt szex de ez más dolog sztem.

2018. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok.😃
2018. ápr. 29. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régi vágyam nőt csinálni egy pasiból, parókával, sminkkel, valami csinos ruhával.. Olyan kis aranyos tudna lenni, főleg ha még kisfiús vonásai is lennének és nem látszana rajta beöltöztetés után, hogy milyen nemű is valójában. :D
2018. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Elégetném a férfi ruháit :)

Onnantól nőként kellene öltöznie :D

Vicceltem :)

2018. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A megunt bugyijaimat, melltartókat, ruháimat neki adnám. De saját ruhatár! Az enyémeimet csak akkor vehetné már fel, ha én meguntam! És szobalányom lenne! Mosás, vasalás, ruhák elrakása. bevásárlás mosogatás stb-stb.
2018. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak, viccesek vagytok.😃
2018. máj. 5. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!