Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fétis vagy inkább pszichológia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fétis vagy inkább pszichológiai "gond"? Infók lentebb.

Figyelt kérdés

Tehát engem nagyon izgat a szex chat. Úgy értem, hogy bármilyen erotikus "dologrol" beszélünk en felizgulok. Van olyan köztetek aki még ezzel "kuzd"? Úgy érzem a későbbiekben még ebből bajom is származhat.


22/F



2018. ápr. 28. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idősen már határeset. Már régóta kéne egy csaj, akit folyamatosan dughatsz. Ha ez nincs, akkor túl kanos vagy, ez a gond.
2018. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy orvost!
2018. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs szex cset fetisshh ha erre gondolsz.
2018. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van szex bőven, tehát ezzel nincsen baj :) egyszerüen csak ez is izgat es szeretek így beszélgetni :)
2018. ápr. 28. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem kell aggódni, ez még nem aberráció, vagy ilyesmi. Tartós párkapcsolatban élek, és ez a vágyam nem jelent akadályt semmiben.
2018. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek jo a fantaziaja az mindenki felizgul valamennyire ha a szexrol beszelget. Vagyis en nem tudom elkepzelni, hogy egy reszletekbe meno erotikus beszelhetes valakire nem hat... ezzel szerintem nincs gond.
2018. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!