Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal elvárt dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal elvárt dolog a cumizás?

Figyelt kérdés
Most lesz az elsőm, és valahogy sokkal intimebbnek érzem az orált, mint magát az aktust, kicsit ódzkodom is tőle, meg biztos béna is lennék. A fiúm 6 évvel idősebb, és már sok lánnyal volt. Szerintetek elvárja majd? Vagy csinálnom kéne magamtól? Hogy van ez? 19l
2018. ápr. 29. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Semmi sem kötelező a szexben,csak azt csináld amit örömmel teszel.Ha még szűz vagy akkor lesz neked más gondod is,ne az orálon törd a fejed.
2018. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem elvárt.
2018. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

En nem csak az elso randin szeretem ha lecumiznak hanem a tobbin. De hogy elvarasom lenne, azt nem mondanam. A szajbaelvezessel ugyanigy vagyok.

Viszont jon majd az az alkalom amikor igen, elvaras mert en szeretek igy elvezni. Mondom: nem mindig, de teljesen nem mondok le rola.

Valami ilyesmi a te gondod is. Tegyel ugy, hogyha ott es akkor akarod... be fogod kapni lagyan erzekeien. Ok?

2018. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőre semmiképpen ne tedd!

Nem is várhatja el!

2018. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy elvárja-e..? Azt csinálsz, amit akarsz, ami neked jó. Ha nem akarod még, nem kell. Ha erőlteti, akkor egy s*gfej és szabadulj meg tőle.
2018. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az oral a legintimebb

Igy nem szoktam elsonel max akkor ha mar tenyleg sokat voltunk egyutt elotte

2018. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy mit csinálsz? Úgysem tart sokáig. Hamar túl fog lépni egy ilyen ostobán.
2018. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!