Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hogyan történt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan történt az eddigi legnagyobb elélvezésetek? Mekkora adag jött ki és milyen erőszakosan?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy adag (egy hét kihagyás után), de semmi erőszakosság nem volt!
2018. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erőszakosságot úgy értem, hogy milyen erősen lövellt ki.
2018. ápr. 29. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 méteres lovellés. 4 zsepit kellett utana takaritani
2018. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Volt barátnőmet ketten toltuk..enyém volt a popsilya.annnyira jó és izgató volt hogy a végén a hátára akartam élvezni,de az egész feje olyan lett
2018. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anális izgatás közben vertem s utána olyat spricceltem, hogy ment az arcomra, hajamra is... nagyon sok anyag jött ki. Akkorát soha nem élveztem még. 22/F
2018. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnő bezárt egy erényövbe pár órára (nem viselem életvitel szerűen, csak 2-3 napra vagy pár órára néha). Elkezdte húzni az agyam, és miután kiengedett sem engedte meg, hogy elélvezzek, csak egy jó hosszú izgatás után. Hát azt kell, mondjam majdnem elájultam. :D

Nagy adag, és jó nagyot szólt.

2018. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is nagyon izgatott a publikusság, és barátnőm belement, hogy vonaton leszop, senki nem volt rajtunk kívül a kabinba, de akkor is izgatott a lebukás veszélye. Azt kérte, vigyázzak, nem akar olyan lenni. Én próbáltam vigyázni, de annyira be voltam indulva hatalmasat élveztem, sajnos nem tudtam betartani. :D
2018. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem metélés után új állapotában kb. 3 hét elteltével és későbbiekben új párommal első szexuális együttlétnél volt a két legdurvább esetem. Metélés után alapvetően eltelt sok idő és ráadásul nem voltam felkészülve semmire. Számítógépnél beterítettem mindent és nem győztem takarítani. :D :D Igazából metélve azóta is nagyobbat lövök a korábbiaknál, de az az első különösen durva volt. :D Aztán párommal is hasonlóan nagyra sikerült és ő sem látott még ilyet. :D
2018. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!