Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus masszázshoz milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázshoz milyen olaj jó?

Figyelt kérdés

Olyan olaj kellene nekem, ami egész testre jó, és ha intim területre kerül, az sem baj, plusz ha utána nyalakodás lesz, az sem baj.

Nézem szexshopok oldalát, de megőrülök, hogy semmi nincs a leírásban, hogy intim területre mehet-e, vagy hogy óvszerrel lehet-e használni...

Esetleg tapasztalatok? A durex masszázsolaj+sikosítóját használta már valaki? jó? Még sima baba olajra gondoltam, az testre tuti jó lenne, de odalentre...nem vagyok benne biztos.

És ugye, jó lenne ha valami olyan illat is társulna hozzá, ami mégjobban beindítja az embet.


2018. ápr. 29. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs más, a Vénusz napraforgóolaj sem rossz. Legalább márkás.


Teszkóban megtalálod kb. 400 Ft-ért. Bár a Teszkó saját márkáka sem rossz, de nem tudom már...


Kicsit drága nem?

2018. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Babaolajat vegyél.
2018. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 banánherefőzelék ***** válasza:
10w40 félszintetikus, valami márkásat, ha lehet.
2018. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként van olyan olaj, ami 7000forint a 100ml. és ott sem írja pont a lényeget...így hogy rendeljek ennyi pénzért?
2018. ápr. 29. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
olaj alapú óvszer mellett nem ajánlott.
2018. ápr. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kókuszolaj. Természetes, mehet bárhova, tapasztalat...

És sütni is lehet benne 😊

2018. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima étolaj semmi gondot nem okoz intim területen és olcsó is. :)
2018. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!