Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek ez tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez tényleg ilyen durva lenne?

Figyelt kérdés

Párommal mondta, h mondjak neki valami igazán perverz dolgot, amit megcsinálhatnánk. Én meg nem finomkodtam, szabadjára engedtem a fantáziám, és bele kezdtem valami igazán durvába. Persze az elején tisztáztam, h nem ragaszkodom ám hozzá, de ha nagyon perverz dolgot akar akkor ehhez mit szól:

Elkezd kézzel kielégíteni úgy, h a végeredmény a hasamra, vagy a combomra kerüljön. De mivel ez nekem nem jó, h ott van, az túl egyszerű lenne, h letörli, ezért fokozzuk egy kicsit a dolgot: fogjon egy tampont, itassa föl vele a cuccost, majd kezdjen el érzékien játszadozni vele, a cicijén körbe körbe, szopogassa picit ilyesmi... Háát, kissé kiakadt. És nem igazán értem miért,1 ő kérte, h mondjak valami nagyon perverzet 2 direkt leszögeztem, h nem ragaszkodom hozzá, tudja nagyon jól, h csak olyan dolgot csinálunk, ami mindkettőnknek bejön. Szerintetek mire véljem ezt a reakciót?!


2018. ápr. 30. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Te beteg vagy 😂
2018. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos otthagynám ha ilyenen kiakadna :D
2018. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ebben nincs semmi extra, ráadásul ő kéret..:D
2018. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Tulreagalta kicsit szerintem :D
2018. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 (:Puszedli :) ***** válasza:
76%
Szerintem nem arra gondolt H minél undorítóbbat mini, hanem minél izgalmasabb, mondjuk mint például kikötözős szex, vagy esetleg mély torok, vagy ami esetleg fáj de nem nagyon amíg élvezhető vagy játékszerekkel huncutkodás stb. Ha fiú lennék én is lehet kialakítani mi a szar...? 20L
2018. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 (:Puszedli :) ***** válasza:
Ha fiú lennék én is lehet kiakadtam volna, hogy mi a szar...?*
2018. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor amit én mondtam volna, minimum idegösszeomlás és két hét pszichiátriai kezelés 😀
2018. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5-ös ezek nálunk majdhogynem alap dolognak számítanak, mint pl kötözés, mélytorok, hajhúzás. Szóval biztos nem erre gondolt. Dehogy is hagyom ott ezért, attól még, h ilyenekről fantáziálok, az nem jelent semmit, mert ha megteszi jó, ha nem akkor ugyanott vagyok mint azelőtt, h ezt elmondtam neki. Annyi különbséggel, h így már tudja, h ilyen szimten is vadulhatunk.
2018. ápr. 30. 14:35
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os Én vagyok a fiú, és rám akadt ki. Amúgy nem értem miért lenne ez undorító. Mármint amúgy is szereti, ha a szájában megyek el, ez kb ugyanaz, csak nem direktbe kapja, hanem egy tamponon keresztül, ami tök steril, viszont bizarrnak elég bizarr és számomra elég izgatólag hatna, h az én cuccommal átitatott tampont szopogatna, birizgálna ilyesmi... :) De most komolyan, mi ebben a gusztustalan? Ettől ezerszer "gusztustalanabb" dolgokat is csinálunk minden zokszó nélkül. De azt inkább hagyjuk is! :D
2018. ápr. 30. 14:42
 10/17 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Értem. Mivel nem írtad le H konkrétan milyen a szex nálatok így sötétben tapogatóztam H mi is jelentheti számodra a durvát. De mondjuk én se örültem volna a tamponos ötletnek.
2018. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!