Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám kitágítani a popómat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kitágítani a popómat?

Figyelt kérdés

Szeretnék néha análozni a párommal, de sajnos neki túl vastag a szerszáma hozzá :/

(Exemmel viszonylag tűrhető volt, de neki jóval vékonyabb volt).

Ő szeretné, de nem erőlteti egyáltalán, mert látja, hogy fáj nekem. Nem is hozza fel. De néha én is szeretném, csak rettenetesen fáj és kellemetlen.

Furcsállom, mert néha simán bemegy egy ujja, van amikor meg a kisujja vége iszonyatosan fáj(pedig síkosítunk rendesen)

Mit tudnék tenni, hogy ne fájjon ennyire?

(Troll kommentelők kíméljenek!)



2018. ápr. 30. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
előtte 1 órával felhelyezel egy plug-ot.
2018. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És milyen mérettel érdemes kezdeni?
2018. máj. 1. 00:12
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha a kisujja vege iszonyatosan faj, de csak időnként, akkor szinte biztos, hogy aranyered van. Nezesd meg orvossal hogy milyen foku, es annak fényében lehet dönteni a továbbiakról.
2018. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Annyira nem iszonyatos csak kellemetlen. Valamikor nem esik jól, de nem olyan vészes.

2018. máj. 1. 00:46
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem esik jól akkor miért csinálod?

Nők...

Embereld magad és tanulj meg nemet mondani!

2018. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
a megoldás: CSUTKA
2018. máj. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, azért az nem semmi, hogy síkosítva fáj még a kisujja is. Szerintem egy teljesen normális végbélbe egy ujj simán betehető, fájdalom nélkül, persze nem szárazon. S nem azért, mert már annyira ki van tágulva a popó.

N

2018. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5 nem esik jól, de ha a szexhez is így álltam volna hozzá, hogy nem csinálom, mert nem esik jól, akkor még mindig nem tudnék normálisan szexelni.

Nem miatta eröltetem, mert mint mondtam kisebb mérettel volt, hogy kellemes volt/élevztem.

Csak az ő méretéhez még szűk vagyok.


#7 lehet olyankor feszültebb vagyok azért esik rosszul

2018. máj. 1. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"lehet olyankor feszültebb vagyok azért esik rosszul"


Nem. Azért esik rosszul, mert a fenék nem arra van kitalálva, hogy f@@szt tegyenek bele. Teljesen normális ha fáj.

A melegek azért csinálják, mert a prosztata miatt élvezik. Nőknél viszont nincs prosztata. Ha a nők élvezik, akkor az csak azért van, mert megtanulták kondicionálással, hogy arra kell gerjedni.

2018. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Komoly kerdes,, szerintem nem lehet tagitani, az vaj kenne ha kitagitod, az izom, nem ugy megy hify kuragitjuj, beszukitjuk. Faj mert behatil, es nem birid befigadni, ezzel nem csak te vagy igy.
2018. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!