Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Szabadtéri szex kit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Szabadtéri szex kit izgat? Vagy autós orál kinek volt már benne része? Milyen tapasztalatok vannak róla kit mennyire izgat ilyen dolog?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Izgatja őket, ne aggódj.

Engem egy 18 éves szűz csaj szopott le egy erdőben.

2018. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Engem igen.

Volt már részem autós orálban is.

21/l

2018. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Autóban nem túl kényelmetlen ? Nem mindenkinek van amerikai cirkálója.
2018. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsémre nekem olyan barátnőm van, aki imádja ezeket, így szinte mindennapos, hogy a kocsi hátsó ülésén egymásnak esünk. Nagyon ízgatja, ahogy engem is, imádjuk. Az escalade elég kényelmes hozzá
2018. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátommal szeretjük az extrém helyzeteket, szóval igen, volt már részem autós orálban. Egyetértek az utolsó hozzászólóval, nálunk is fel lett már avatva párszor a hátsó ülés. 19/L
2018. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
5-ös, akk tudod hogy mi a jó a hátsó ülésben, és imádod is 😉 szuper csaj lehetsz 😊
2018. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legjobb kocsiban! Imádjuk.

Volt már szex is, orál is. Vezetés közben farok verés,szopás, ujjazás... minden játszik.

2019. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!