Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek egy szűz lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek egy szűz lány?

Figyelt kérdés
Miben másabb a szex egy szűz lánnyal? Máshogy bántok vele, vagy ahogy elmult neki az esetleges fajdalom ugyanolyanok vagytok vele, mint barmelyik masik lannyal?

2018. máj. 1. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Egy lánnyal sem bánunk úgy, mint bármelyik másik lánnyal. Mindenki mást igényel, mást szeret, és ezt figyelembe kell venni.
2018. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem másabb, a nem szűz barátnőm eetében sem 2 perc után voltam benne.
2018. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, sose kellene szűz csaj
2018. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

CSak az első más. Szerintem inkább problémás, mint élvezetes.

Nem tudom miért vágynak rá ennyien...

2018. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindegyikkel finoman bánok.
2018. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az első írta, minden lánnyal máshogy kell bánni.


Az másabb egy szűz lánnyal, hogy az emberre helyezkedik mindenféle teher. A bizonyítási kényszer, a tudat hogy tőle függhet a lány jövőbeli szexuális élete, felelősségtudat, extra óvatosság, odafigyelés stb... Aztán ha az aktus jól sül el és jó élményt tud nyújtani a lánynak az illető, akkor leesik az összes teher és jön a büszkeség, sikerélmény és az ilyenek... Jobb esetben.


Miután elmúltak a fájdalmai, ugyanúgy maradok figyelmes és óvatos. Attól még hogy elmúltak a fájdalmak, attól még lehet érzékeny. Megkérem hogy diktálja a tempót, aztán ahogy neki jól esik, hozom a legjobb formám.


Nem jelent számomra plusz izgalmat ha egy lány szűz... De amióta volt szerencsém egy ilyen lányt bevezetni a szexuális életbe, azóta nálam nagy előny...

Az a lány miután végeztünk, kiállt az erkélyre, majd elsírta magát. Azt hittem rosszul sikerült valami és szívrohamomban egyből karoltam át és kérdezgettem tőle hogy mi a baj, de végül benyögte hogy örömében pityereg. Méghozzá azért, mert jól érezte magát és hálás volt.

Akkor hát az belevésődött az eszembe és azóta is ha visszagondolok, érzem a friss eső illatát és a kellemes hűvöset a bőrömön meg hát a miniszívroham utóhatásait...

2018. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ez de szar... hányok!
2018. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
#7 Ő szeretkezik, te hánysz.. nem is tudom kinek szarabb :))
2018. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Meg nem volt dolgom idaig egy szuz csajjal se. De biztos, hogy egy kicsit finomabb lennek. A nem szuzzel is finom vagyok, de vele meg egy kicsit az lennek. Extra hatasa nincs ram vhogy a teny h szuz. A fajdalom utan is gyengedebb lennek valoszinu, felteve ha o maga nem kerne hogy gyorsitsak, erositsek.

27F

2018. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Pont azzal rontjátok el, hogy túlóvatoskodjátok. Ha ki van éhezve, arra vágyik, hogy keményen megbasszák.
2018. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!