Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexfüggő emberek, ti felsőbbr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexfüggő emberek, ti felsőbbrendűnek gondoljátok magatokat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok arra a gondolatmenetre, ami ehhez a kérdéshez vezetett. Nem értem mi az összefüggés a kettő között.


Az az ember, aki bármilyen módon is felsőbbrendűnek érzi magát másoknál, nem hiszem hogy a szex mennyisége miatt érzi úgy. Másrészt mi az, hogy szexfüggő? Egy olyan emberhez képest, akinek a libidója a béka segge alatt van, egy "átlagos" ember szexfüggő már? Na és ki dönti ezt el? Miért baj az? A másik irányba miért nincs ilyen hátrányos megkülönböztetés (gondolom az akar lenni)?


Hogy szexfüggő lennék? Nem tudom. Gyakran szexelek, de úgy mondanám, hogy egészséges szexuális életet élek. Semmilyen módon nem tartom magam többre másnál, max nem foglalkozom bizonyos emberekkel, akik felém ezt próbálnák mutatni, be tudnám forgatni pár szóval, de akkor csak én lennék a hülye, hogy ilyenbe belemegyek, ezért inkább ráhagyom, higgyen amit akar.

2018. máj. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkàbb a munkahelyeken nèhàny ember,főnök,sulikban a diàkok között,egyetemeken,az utakon egyes autósok ès mèg lehetne sorolni,hogy ki èrzi magàt felsőbbrendűnek.
2018. máj. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj, ezt hogy raktad össze??? Kifejthetnéd.
2018. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ej öcsém ide kell a józan paraszi ész

vagy azt várod valaki rakja be helyetted?

szomorú hová sülyed a fiatalság

2018. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, inkább áldozatnak.
2018. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel szexfüggőként nőt nem találok, mindennek érzem magam, csak nem felsőbbrendűnek.
2018. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!