Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nagyon szűk, és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon szűk, és nem tudjuk betenni neki. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Kellően felizgul, csak úgy úszunk a nedvében. Ujjazni tudom őt, de azt is csak egyetlen egy ujjal, máskülönben vagy fáj neki vagy eleve be se megy. 1 éve vagyunk együtt.
2018. máj. 2. 05:58
 1/5 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Lelki oka lehet, nem fizikális. Egy nyugodtabb pillanatban próbálj a dolgok mélyére ásni, egy kiadós beszélgetés keretében.
2018. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy ujj sok, akkor ott a lazulás még nem játszik. Hiába nedv, gyanítom sikosító. Pettinget erőletsd (nyalás, csiklósimogatás stb) orgazmusig, több alkalommal, mert még nincs ő készen arra, hogy betedd.
2018. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ahogy írták, ha egy ujj is alig megy be, akkor ott még nincs meg a normális tágulás, hiába nedves... lehet ez pszichés dolog is, de sok- sok előjáték után fokozatosan kell próbálni, menni fog, csak óvatosan, mindig egy kicsit...
2018. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem áll még készen rá. Én ugyanígy voltam sokat szenvedtünk, próbálkoztunk mire rengeteg fájdalom árán sikerült pedig én is úsztam a nedvességben és vagy egy tucat orgazmusom volt de nem tudtam magam elengedni mert féltem tőle hogy fájni fog. Aztán egyszer erőt vettem magamon és nem a negatív hanem a pozitív dolgokra koncentráltam a barátomra, arra hogy élvezzem stb szóval próbáltam elengedni magam és a végén sikerült :) szóval lehet pszichés oka is, hogy nagyon fél a fájdalomtól, nagyon rástresszel. Én tudom milyen még egy gyerek szülése után is olyan szűk vagyok hogy néha síkosító kell szóval megszenvedtem én is :D de tényleg sokat segített amikor elengedtem magam és nem azon paráztam mennyire fog fájni
2018. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párod? Na ne röhögtess!:D:D:D
2018. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!