Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, beszoktatok nedvesedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszoktatok nedvesedni a Margit-szigeten félmeztelenül futó helyes, kondis srácoktól?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen! A jó testű fiúkat szeretem megnézni és van akire felizgulok. Elképzelem milyen az alsó fele meztelenül. Meg néha még többet.
2018. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Helyes is, fut is, félmeztelen is, mi kell még? :D

A belső. Majd, ha hozzám fut egy jó adag fagyival ilyen melegbe és szépeket mond, majd benedvesedem.

Egyébként az ilyenekről épp azt gondodolom, hogy valamilyen szinten el vannak telve maguktól.

Soha nem mennének oda senkihez, de mégcsak rá sem néz az ilyen egy átlagos lányra. Az ilyen csak arra figyel mikor talál valami dögös cicababát, aki végre észre veszi. :)

2018. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, olyat keress, aki nem felszínes és jó helyen kell keresgélni.

Ha valaki a ribifát rázza állandóan, ne lepje meg, hogy ribik is hullanak róla :D

2018. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

3-as,és kit érdekel a nyomorod? Ne itt hisztizz,nem ez volt a kérdés.


Egyébként én megnézem őket,de ennyi nem elég ahhoz,hogy fel is ízguljak :)

2018. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ritka nagy sznob vagy. Először az eszeddel operálj ha van... utána a külsőddel.
2018. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy én csinálom rosszul, de futás közben a futásra figyelek, nem a lányokra. Azt lehet sétálva is.
2018. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Meg jó helyen kell keresgélni...na akkor halljuk,mik azok a "jó" helyek. Tök mindegy,hogy hol,milyen nőnél próbálkozik az ember, ugyan az történik mindig,illetve történt,amíg voltam olyan hülye,hogy ilyesmire pazaroltam az időmet. A többiek kedvéért viszont elárulhatod,hol vannak azok a jó helyek, normális lányokkal.
2018. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem normális pasik nem tudnak összejönni normális lányokkal,úgyhogy hiába árulnának el bármit is 😉
2018. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok.
2018. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Én még sosem láttam ilyet:)


Mármint láttam már sportoló embereket,futókat,de félmeztelenül nem.

Ez nem számít közszemérem sértésnek?

2018. máj. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!