Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a szoptatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szoptatás szó jobban beindít mint a szopatás?

Figyelt kérdés
amikor a volt pasim (most már exem) ilyen üziket írt hogy ha hazaér kőkeményen meg fog szoptatni akkor arra rögtön nedves lettem, ha csak azt írta szopjam le az nem
2018. máj. 3. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
En sem tudom miért, de ugyanígy vagyok en is:D
2018. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
mert még nincsen gyereked
2018. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy tipp, de talán mondjuk azért, mert a szopás szó már annyira a hétköznapi beszéd részévé vált, hogy nem hangzik annyira izgatóan. Sokszor nem is csak szexuális kontextusban használjuk, hanem káromkodásként ("sz*pj le"), vagy ha valami nehézségünk támad ("megszopatott ez a teszt"). A szoptatás szó egyrészt valamivel kedvesebben hangzik, másrészt az a ti privát titkotok, hogy ilyen értelemben használjátok, ez is izgalmasabbá teheti kicsit.
2018. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
És hogy szeretsz megszoptatva lenni? :P
2018. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert gerjedsz a műveltetőképzőkre
2018. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Az egyiket ő csinalja es ki vagy szolgaltatva a masikat meg neked kell csinalni. Tartalmilag igy ertelmezheto.
2018. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert anyuka akarsz lenni UI: jo apuka lennék ¯\_◕╭͜ʖ╮◕_/¯
2018. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!