Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, több éve próbálkozom más partnerekkel, kipróbáltam már análisan is, vibrátorral is próbáltam magam izgatni, de egyszerűen semmi :/ és már sírni tudnék az egésztől. Biztosan nem a volt párjaimmal volt a baj, vagy a mostanival, hiszen már vibrátorral is próbálkoztam de még azt is alig élvezem. Olyan mintha teljesen érzéketlen lennék lent és semmit nem tudok csinálni. Szex közben inkább megjátszom, hogy élvezem, hogy ne legyen kínos hogy igazából csak feküdnék, mint egy farönk. Az a fura, hogy sok dolog fejben izgat, ezeknek a dolgoknak nagy részét már megvalósítottam, de fizikailag már nem élveztem, csak ahogy képzelődtem róla. De már egyre inkább a képzelődést sem élvezem a fejemben. Nem akarok érzéketlen lenni. Fiatal vagyok, nem szeretném úgy leélni az egész életemet, hogy még egyszer sem sikerült elélveznem...

2018. máj. 3. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ezzel mar orvoshoz kellene fordulnod.
2018. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem érdemes lenne elmenned szexuálpszichológushoz.
2018. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ramone ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne egy olyan partnert találni akiben 100% ban bízol és ki tudja hozni belőled azt amit elfojtasz
2018. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos az orvosok sem tudnak sokat a témáról.


Alapvetően lehet technikai, pszichés, hormonalis vagy idegi oka.


Az elsőt nálad kizárnák es a masodik sem valószínű (bár nyilván a frusztráció sem segít a dolgon)


Annyiból érdemes lehet elmenni dokihoz, hogy megnézesd a szexhormonjaid szintjét.


Ami az utolsót illeti, arrol kb annyit tudnak az orvosok, mint arrol, hogy egyes emberek tudnak a nyelvükből hengert formazni, vagy csak az egyik szemöldökuket felemelni, mások meg nem. Egyes nők el tudnak élvezni, mások (a nők 10%-a kb) meg nem.


Biztataskent annyit tudok mondani, hogy allitolag a kor előrehaladtával a nők orgazmuskészsége általában javul.

2018. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Csiklóizgatást próbáltál már? Mert hüvelyi úton nekem sem megy az elélvezés.
2018. máj. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az ötös írja! Sajnos nekem sem megy a hüvelyi, de a csiklói kárpótol 😊 22n
2018. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csikloval kell probálkozni, sokáig és kitartoan. Nem is fogsz máshogy elélvezni, a sima behatolás, vagy vibri semmit nem fog csinálni. Ugyanilyen vagyok, mint te. Viszont, ha sokáig nyalnak, ill magamnak a csiklomat simogatom, akkor sikerül. De ne 5 perc után várj csodát. Lehet, h fél ora is kell hozzá.
2018. máj. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem elég egyértelmű hogy csikloval sem megy neki..
2018. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Én ugyan így érzek szex közben

Csak orálisan volt orgazmusom

Hiányoltam vágytam a hüvely orgazmusra

Saját magamnak megtaláltam a G pontomat és ha magamnak csinalom sikerül úgy elmennem

Rájöttem hogy a hüvely orgazmus sokkal erősebb sokkal kielegitobb jobb mint a csiklo oragazmus

Próbáld mind a kettot megkeresni magadnak

Nekem is össze jött pedig lehetetlennek tartottam

Csiklo orgazmus fel sem ér a hüvely orgazmushoz

2018. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyilván próbálkoztam a csiklómnál is még vibrátorral is, úgy is hogy nyalták, de kb mintha érzéketlen lenne
2018. máj. 5. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!