Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavar titeket, ha egy lány szivacsos melltartót hord?

Figyelt kérdés

Én azt hordok, ezért érdekel.

B-s méretűt.

Azért hordom, mert sokkal jobban véd igazából bármilyen mechanikai hatástól:D

Illetve nem látszik át.

Nagyon szép dekoltázst csinál szerintem.

Csak közben még is azt érzem becsapás. :/

20L



2018. máj. 4. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ha lekerül, akkor csalódás!
2018. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha szivacsos, az a bajuk, ha nem, akkor meg az, hogy "igénytelen" a felsőn átütő mellbimbó. xD
2018. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán lehet látni, pontosan milyen melltartó van egy lányon, így nekem mindegy. Meg nem is a mellét nézem meg, akkor is, ha hihetetlen.
2018. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavar.
2018. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel mit gondolnak? :D Nem azért hordasz melltartót, hogy a férfiaknak megfelelj. Azért hordasz melltartót, hogy megtartsa és megvédje a melleidet. Minimum a nap felét melltartóban töltöd, nyilván olyan legyen rajtad, ami kényelmes. Ha ez a szivacsos, akkor a szivacsos. Ez van.
2018. máj. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legkevésbé a melltartód érdekel 😉
2018. máj. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Egy szart a megvédés miatt. Sokan hordanak mondjuk sport melltartót. Azokat nem kell védeni? Főleg sportban nem? Az fele annyira szivacsos max. Azért hordják, mert tuning, ugye "push up". Rengetegszer jártam úgy, hogy levette, azt a földön lógott. Illúzió romboló. Én sem tömöm ki a gatyámat....... Amúgy meg 1 kandikáló bimbó, mindig is sexy.
2018. máj. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Pont olyan, mintha valaki izmosnak nézne ki ruhában, aztán ha levetkőzik, kiderül hogy csak hájas.
2018. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát elég vegyes a vélemény :D

Nekem egyébként teljesen feszes, kerek, szerintem sose lesz lógós csak annyi, hogy láthatóan kisebb lesz úgy:D

Hát igen, de egyébként a sport melltartóból is én olyat hordok ami nem látszik át, mert szerintem tényleg kellemetlen, ha minden szem arra szegeződik, hogy látszik a mellbimbó:D

Meg akkor az megint csak nem véd igazán.., meg a sport melltartó lényege szerintem!, hogy tartson. Ne ugráljon benne a cici, és szerintem ezt a tartást egy szivacsos melltartó is megadja a hétköznapokon, ami fontos, mert az ilyen vékony, tényleg szivacs mentes melltartók nem biztosítanak tartást, csak van egy anyag a mellen.

2018. máj. 4. 07:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna...
2018. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!