Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem kíván a barátom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kíván a barátom? Meztelenül járkálok előtte és nem érdekli csak rám néz és elfordul inkább tvt néz.25N

Figyelt kérdés

3 naponta van szex de ez nekem kevés. Eddig mindennap volt

Rámászok simagatom ő megpuszil és azt mondja h majd később..


2018. máj. 5. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Több lehetőség van:

- Vagy nagyon fáradt! Ebben az esetben pihenésre van (lenne) szüksége!

- Vagy lett egy barátnője!


Beszéljetek róla! A hallgatás nem megoldás!

2018. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ajaj, hát akkor vagy fáradt vagy esetleg máshol csillapítja az étvágyát? Én spec szeretem ha a lány rám mászik és akkor nincs duma akkor igen is szex..
2018. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Csinálj előtte meztelenül tornagyakorlatokkal egybekötött balett bemutatót, hátha arra felfigyel.
2018. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
majd én megduglak helyette is, írj privit
2018. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet túl régóta vagytok együtt. Egy idő után ez előfordúl.
2018. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem egy szexgép a barátod.:DD Attól, mert még meztelen vagy és nem mozdul rád az nem azt jelenti, hogy valami baja van. Beszéltél vele erről? Inkább kérdezd meg szerintem mitől van. Néha meg menjetek el randizni, hogy romantikát is teremtsetek és ne csak tv nézés közben próbáljátok intim légkört csiholni, mert ez nem túl belsőséges. Neki is bizti egy beszélgetős, szórakozós este jólesne veled. Te is megtudhatod, hogy mizu vele. Lehet tényleg nagyon fáradt, keveset szórakozott vagy valami van a munkahelyén vagy egyszerűen keveset voltatok együtt így és emiatt kevésbé van radhangolva. Van agya meg lelke (remélem)-nem egy érzéketlen kurogep, akinek mindig szexelnie kell- , emiatt biztosan megtudja válaszolni azt a kérdést, hogy hogy érzi mostanában magát veled, a munkahelyén,kapcsolataiban,stb.:-) Kapcsolatban vagytok, tehát gondolom szeretitek egymást és ti szeretkezni szoktatok. Abban elsősorban az is benne van, hogy a másik lelkével is foglalkozol, lehet neki most masra van szüksége.:-)
2018. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez még mindig a fél évvel ezelőtti párod, vagy már egy új? :D
2018. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
most mi van?:D újra aktuális lett?
2018. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha előttem kelletnéd magad meztelenül, állandóan szexelnénk.

Pedig már rég voltam 25 éves. Szinte akármilyen fáradt vagyok, jól esik a szex.

2018. okt. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem úgy kell valakit elcsábítani, hogy meztelenül mászkálsz előtte..

egy idő után rád unhat.

Kicsit "kéresd" magad.


17L

2018. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!