Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem hagyja a barátom h elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagyja a barátom h elélvezzek mindig leáll amikor már látja h mindjárt elmegyek, nekem ez nagyon rossz mit csináljak? Arra gondoltam h én is csinálhatnám ezt neki amikor szopok, jó ötlet? 23l

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó ötlet-e, mert én imádom, amikor a csaj ezt csinálja.
2018. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, hogy ez neked szar és nem fogsz vele így szexelni. Szóljon, ha már képes rád koncentrálni szex közben és nem a saját baromságait csinálni.
2018. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem lehet ezt a barátoddal megbeszélni?? Istenem annyi retardált embernek van kapcsolata, hogy az már fáj. Nem tudod mi az oka, de egyből legyél g*ci, igen ez a megoldás 😂🤦🏻‍♂️
2018. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kérésed ellenére csinálja, zárkózz be a fürdőszobába egy vibrátorral és sikongass. xD
2018. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Jó ötlet! Ő is érezze a "törődést"!
2018. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Mekkora kamu, istenem. Szerinted ezt ki hiszi el? Biztos nem vetted még észre a pasidon, hogy akkora szemétláda hogy ennyire aljas módon a rosszat akarja neked, ennek így kellett kiderülnie. Persze, rosszabb lenne bevallani, hogy ő is elfárad addigra, amíg elmennél mert nem bírja szusszal és nyilván te se mész el egy-kettőre (mint ahogy nyilván neked is kell idő amíg töltődsz mire ténylegesen elmennél). Neem, biztos direkt így csinálja, hogy neked nagyon rossz legyen.
2018. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég gyanús a sztori. Miért állna le direkt, csak azért hogy ne menj el? Nem vagy kicsit rosszindulatú ezzel a feltételezéssel?
2018. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!