Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak szeretik a popsiujja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a popsiujjazást, és pl. pegginget, kétvégű dildót?

Figyelt kérdés
Szeretném ezt csinálni a pasimnak előbb csak pl.ujjazást, utána ha tetszene neki pl.kétvégű dildóval úgy hogy mindkettőnk fenekében van. Férfiak nektek bejönne ez? 30/N
2018. máj. 6. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy hetero tuti nem fogja engedni, hogy bármit a seggébe dugj.
2018. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Aki biszex... de ugye az már eltávolodott a férfi fogalmától.
2018. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem unjátok még ezt a nem heteró baromságot? Az a homoszexuális aki a saját neméhez vonzódik. A heteroszexuális meg az ellenkező nemhez. Olyan nehéz ezt megérteni?


Attól, hogy kipróbálsz valami új dolgot a barátnőddel még nem leszel meleg :D


Egyébként az ilyen szellemileg visszamaradott férfiak akiknek csőlátásuk van és csak fekete-fehérben látják a világot valószínűleg nem kedvelik.

A nyitottabb típusúak viszont szerintem szívesen kipróbálnák, én is fantáziáltam már róla, bár győzködni kéne egy jó ideig hogy bele is menjek :D Egy próbát megér, vezesd rá valahogy szex közben, hogy téged izgatnak az ilyen dolgok is, és esetleg legközelebb nem lenne-e kedve kipróbálni veled. Max nem megy bele. De sokkal jobb az ha őszintén beszéltek a vágyaitokról egymásnak, még ha nem is tudjátok teljesíteni esetleg.

2018. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Írta itt most bárki is, hogy homoszexuális? Nem. Csak azt, hogy nem hetero. Olyan nehéz megérteni?
2018. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
De egy férfi és egy nő kapcsolatáról van szó, mért ne lenne már heteró? :D
2018. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1%

Nem. Nem vagy hetero, de tudod te is hogy biszex vagy.

Ha segged akarod kotortatni, akkor minimum nem vagy hetero.

Én a női test felfedezésében látom színesen a világot.

Nem abban hogy a kloákámat kutorásztassam. Hetero ilyenre nem vágyik, most még a seggedet akarod izgattatni, legközelebb eljátszol a gondolattal, milyen szoptatni vagy szopatva lenni.

Biszex vágyak. Ha a nőket is szereted mellette.

2018. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező ez igen! Érdekes módja annak hogy feldobd a szexuális életeteket de nem rossz. Érdemes megpróbálni, ugyan kétvégű dildóval nem volt dolgom, de az izgatást szoktam élvezni. Biztos benne lennék a kipróbálásban.
2018. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

# 6


Hány anális szexre vágyó férfitársadnak bizonygattad eddig, hogy nem heteró?

2018. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
Egyikőtök se hetero amelyik a seggét akarja furatni. A sok idióta meg azt hiszi hogy manapság alap az anális kurdalás.
2018. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
Ahogy már írták,egy hetero nem fogja engedni, egy homo,vagy biszex hajlamú biztosan. Egy hetero férfi senkit nem enged az ánusza közelébe,legfeljebb a dokit prosztata vizsgálat során.
2018. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!