Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt mással is ilyen? Úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mással is ilyen? Úgy vesztettem el a szüzessègem hogy nem emlèkszek rá mert olyan rèszeg voltam, azt se tudom hogy törtènt, most akkor ez olyan mindha mègindig szüz lennèk? 18f

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az istenbe lehet valaki ennyire buta????!!!!
2018. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom az voltam de már nem tudom visszacsinálni
2018. máj. 6. 12:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha részegen megverlek, és nem emlékszek rá, akkor valójában meg sem vertelek. Ugye?
2018. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vagy buta mert részegen feküdtél le valakivel.Hanem mert ilyen kérdést teszel fel
2018. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A verèsnek latszana nyoma, amúgy értem, jó értem már hogy hülye vagyok :D
2018. máj. 6. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván úgy értékeled ahogy akarod nálunk pasiknála szüzesség elvesztésének nincs jele simán megjátszható mint ha valaki szűz lenne. Azért az valami hogy ilyen részegen is felállt, én nem is a miatt aggódnék hogy szűz vagy-e vagy nem hanem remélhetőleg nem lesz gyerek .
2018. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben csak az a gáz h valszeg a csaj vagy a pasi is hasonloan részeg volt. A csaj lehet terhes, a pasinak meg gátszakadása vagy neked is valami fertőzésed a seggeden. Biztos megérte, már csak a tudat h férfi vagy nő volt e. Mert most mind2 benne van a pakliban. Mert hát egy meleg is rádhajthat ha totál részeg vagy, ugy mint egy részeg csajra egy hapsi. Csak reménykedhetsz hogy nem egy öregpasi volt az első. De abban se lehetsz biztos igazábol h történt valami, atom részgen azért nem olyan könnyű férfiként szexelni. Nem lehetetlen de néha nem megy úgy, más lenne ha lány lennél mert akkor csak feküdnél. A pali vagy a csaj emlékszik valamire?
2018. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lány volt az biztos, de ő is nagyon rèszeg volt,ő se emlèkszik sokra
2018. máj. 6. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem emlékszel honnan tudod hogy az vagy e meg....
2018. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már nemazért de én akármilyen részeg is voltam, mindig emlékeztem hogy mi történt, kivéve amikor eszméletvesztés volt, de te nem erről írtál. Ha annyira taccson lennék nem is tudnék kefélni, max hányni. Erősen kamu a sztori.
2018. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!