Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig csak a hosszúság, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak a hosszúság, de mi van a vastagsággal?

Figyelt kérdés

Ha kicsi péniszről van szó,akkor mindenki a hosszúságra gondol...

De mi van a vastagsággal!?

Mennyi az az átmerő,ami már kielégítőnek,élvezhetőnek mondható!?

Nekem akkora,mint egy pezsgőtablettás doboz,azért írom így,mert így jobban ellehet képzelni...



2018. máj. 6. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fér bele a Nestea-s flakon szájába már a makkom sem.
2018. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg akkora mint az átlagos dezodorokból a vékonyabbik fajta. hosszra is.
2018. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az nem valami tuti.

Nekem amúgy 14-15 centi hosszú, de elég vastag.

Úgy vettem észre, hogy a nőknek bejön, főleg, amelyiknek elég tág a...

2018. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Egy 4,5-5 cm átmérö már egész jo.
2018. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szívesen olvasnám nők véleményét is...

Hogy ők,mennyire tudnák pl az én méretemet élvezni!?

2018. máj. 6. 23:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

annyiban sarkalatos ez,hogy a férfiak szerint a nagy az a hosszú.

a nők szerint meg a nagy az a vastag.

2018. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
És mi van azokkal, akiknek átlagos a hossz/vastagság, de görbe? Az akkor vastagabbnak érződik ott belül?
2018. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a hosszúság, hanem a vastagság is mérvadó egy nő kielégülésénél illetve az, hogy méretileg mennyire passzolnak össze az intim testrészeik.


A túl nagy, túl hosszú méret fájdalmat okozhat a nőnek, de akinek meg túl kicsi/vékony, az meg jobban teszi, ha más eszközöket is igénybe vesz a hölgy boldoggá tételéhez.


Szerintem, ha izgalmi állapotban csak egy pezsgőtablettás doboznyi vastag, az bizony vékonynak számít, de akadhat szűk nő, akinek pont jó lehetsz.

2018. máj. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom az, hogy egy bizonyos hossz fölött már úgysem fér be, csak akadékban van az a néhány plusz cm, sőt, fájdalmat is tud okozni.

Az fontosabb, hogy kellemesen vaskos legyen, legalábbis én szeretem ha kitölt a pasi.

Centit nem tudok írni, mert még soha nem álltam oda egyik partneremhez sem szabászcentivel a kezemben.

És nyilván a másik véglet sem szerencsés, amikor nagyon vastag, szóval ebben is - mint sok mindenben - az arany középút a jó. Tehát egy kb 15 cm-s, arányosan vastag pöts. :D


A pezsgőtablettás doboz nekem kicsit vékonynak tűnik, de ízlések és pofonok. A szűkebb lányoknak még jobban is bejön a vékonyabb szerszám.

2018. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen...meg kell találni a pont össze illőket...

viszont ha a párom elmondása szerint, ő mennyire érzi, akkor hogy lehet, hogy én nem!?

plusz, akkor kisméretű hüvelyének kellene lenni ezek szerint, ha élvezi az én méretem?! ha igy van, akkor miért is volt jó sok időn keresztül a nagy, és nem okozott fájdalmat?!


Értem én, hogy a nők nem járnak centivel, viszont kíváncsi lennék, hogy átlagba, milyen az a vastagság, ami nem okoz fájdalmat, hanem kényelmes, és élvezhető...

mivel nem centivel jártok... hasonlítanátok valamihez a vastagságát!?... nyilván már markoltátok, és arra csak emlékeztek?!

2018. máj. 7. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!