Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy néz ki, hogy holnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki, hogy holnap lehetőségem lesz szexelni egy modell csajjal. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Csak annyi a gond, hogy van barátnőm.
2018. máj. 7. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Vagy bízz a pókerarcodban. Én nem tenném de ez az én életem az meg a tiéd.
2018. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szexelj a baratnoddel, ne legyel seggarc.
2018. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

hogyhogy mi legyen? nem értem a kérdést. ha már le van beszélve a modellcsajjal a kúrás akkor ezt te bizony már eldöntötted.

ha ahhoz kellenek trükkök hogy hogyan rázd le a csajod arra az időre írj privátot, egyébként ha ez megvan csak az alap dolgokra figyelj majd:

ne nagyon harapjon vagy szívjon a csaj (kivéve a péniszed haha) hogy ne legyenek nyomok, ha megoldható tusolj le az aktus után, a női parfüm meglepően jól rá tud ragadni az emberre, én egyszer már buktam le így, jó nagy lecke volt (pedig csak smárolgatás és ölelkezés volt de így is rámragadt egy kis női illat). ezenkívül egy kis kamagra vagy valami hozzá hasonló jó lehet ha aggódós vagy, bár ha modell a csaj felteszem jól néz ki és nem lesz gond az erekcióval.

na hajrá!

2018. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt modell barátnőm és ugyan olyan vele a szex mint egy másikkal.
2018. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát válassz a kettő között.
2018. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg válaszd a modell csajt. Ha a barátnődet tényleg szeretnéd, nem a GYK közönségét kérnéd, hogy válasszon helyetted...
2018. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
ha nem áll a cerka, írj, én megteszem helyetted!
2018. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a tanácsokat! :)

Igazából csak kíváncsi voltam, hogy mások mit csinálnának egy ilyen helyzetben. De én még mindig amellett vagyok, hogy ezt a lehetőséget egy ilyen tipikus 10/10-es csajjal vétek lenne kihagyni. :D

2018. máj. 7. 22:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi lesz a "barátnőddel"?

Társnak vagy vele, vagy pedig hogy legyen kivel dugni?

2018. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de én ezt fiúként gusztustalannak tartom. 10/10-es csajért? Mert a barátnőd 10/8-as? Vagy 10/6-os? Mi alapján? Tudom hogy biztos jól néz ki és kellemes meghúzni, de megcsalni valaki mást azért mert egy 10/10-es csajt felcsinálhatsz? Ha ezen elgondolkodsz szerintem szakíts, mert ha kiderül össze fogod törni a szívét és ha kicsit is szereted akkor vagy szakítasz vele, vagy nem teszed meg. Ez a te döntésed, ezért nem nekünk kell döntenünk, hanem neked, de ha már kiírtad a kérdést, válaszoltam rá.
2018. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!