Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában nem kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem kívánom a szexet a barátommal, sem a maszturbálást? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, az elmúlt egy hónapban kb. 2szer szexeltünk mert nekem nagyon nem megy. Régebben sokkal kívánósabb voltam, akár napi szinten is maszturbáltam/szexeltem, de ma már egyiket sem kívánom. Nagyon szeretem a párom, de hiába szeretné nehezen nedvesedem be és alig tud rávenni. Amikor már elkezdjük utána élvezem és jól esik, csak eleinte rossz. 10 hónapja szedek tablettát akkor sokat esett a libidóm, de az elmúlt 1-2 hónapban kezdődött ez a "szexundor" nálam. Veletek is volt már ilyen? Mit csináljak,hogy jobb legyen?

2018. máj. 8. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt velem is. Abba hagytam a fogamzásgàtló szedését és minden helyre jött :)
2018. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba a tablettát, védekezzetek másként. Tartsatok 1 hónap szünetet amikor mindent szabad csak dugni nem. Használjatok sikosítót, vannak hűtő, melegítő, ízes, illatos stb.

Csináljatok extrém dolgokat, játékszerekkel, csiklóizgatóval.

Sportoljatok, legjobb a futás, endorfint szbadít fel, javítja a keringést.

2018. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de lehetséges,hogy idővel egyre kisebb a libidó a tabletta miatt?
2018. máj. 8. 00:49
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Egyértelműen igen. A fogamzásgátlónak legtöbbször ez a hatása. (még jó hogy nem ezen alapul a hatásmechaniznus hogy nem szexelsz tőle így nem esel teherbe)

Meg a megszokás miatt is. Fel kell dobni a szexet néha, persze nem szabad túlzásba vinni azt sem mert akkor még jobban megnő az ingerküszöb.

2018. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én mikor abbahagytam,kb.1hónapig folyton be voltam indulva.Utána valamelyest csökkent,de így is jóval felülmúlja azt az állapotot amikor még szedtem.
2018. máj. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!