Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy erotikus masszázsra? Szeretnék kipróbálni de egy amatőr lánnyal.

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 13:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ingyenes gondolkodok
2018. máj. 8. 13:18
 2/9 anonim ***** válasza:
"de egy amatőr lánnyal" .... "Természetesen nem ingyenes gondolkodok" Ki érti ezt?
2018. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te akarod masszírozni a lányt vagy a lány téged? A masszázs nagyin jó. Mindkettőre van esély.
2018. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Fizetsz és megadja a szolgáltatást
2018. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha amatőr lányt akarsz, akkor keress egy nagyon fiatalt aki hirdeti az erotikus masszázst,

DE


ha rám hallgatsz, akkor nem amatőrrel mész el. Még sosem voltam erotikus masszázson, de nagyon sok masszázson vettem részt, mert imádom őket, és ég és föld a különbség egy fiatal kezdő és egy idős profi között. Ne feledd, hogy az ilyen masszázsoknál 90% igazi masszázs és a maradék 10% intim fogdosás, és ha profi csinálja, akkor a végére már fellegekbe fogsz járni, míg az amatőr miatt csak bánkódni fogsz.


voltam fiatal csajoknál, kettőnél is, izgalmas volt a tudat, hogy egy szép fiatal fogdos, az egyik még oké is volt, kompenzált a szépségével, bár az izmaim nem köszönték meg, de a másik kezdőnél alig vártam már, hogy vége legyen, nála vagy fájdalmat éreztem, vagy semmit.

2018. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd? Ha ide nem akarod,jöhet üzenetben ism
2018. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hozzátenném szerintem az erotikus masszázs a legnagyobb lehúzás

ugyanannyit elkérnek mint a szexnél és csak annyi a műsor hogy beken olajjal meg arra mennek rá mielőbb kiverjék

2018. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából azért amatőr lánnyal mert nyilván nem olyan árba van mint egy profi.

Heti 1 v 2 alkalommal találkoznánk

2018. máj. 9. 06:43
 9/9 anonim ***** válasza:

"Igazából azért amatőr lánnyal mert nyilván nem olyan árba van mint egy profi."


HA! Te nem vagy tisztába a dolgokkal! Ugyan annyit elkér, ne hidd, hogy itt óriási árkülönbségek vannak, ha pedig nincs pénzed rá, akkor nem ez a megoldás

2018. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!