Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhanyagolt férjként több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagolt férjként több szexre vágyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
heti 2-3 már jó lenne) párom folyton fáradt. Két gyerekkel itthon van. Sokat segitek, amikor nem melozok, de ő akkor is fáradt, ha én vagyok a gyerekekkel egesznap, én akkor se fárodok úgy el, hogy ne kivánnám Mit tegyek?

2018. máj. 8. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

izgasd fel


lehet régen elég volt egy kacsintás és már vetkőzött is, de 2 gyerek mellett már az asszonyt le kell venni a lábáról. És ehhez oda kell tenned magad! Virág, udvarlás, randizás, izgalmas kalandok és még sorolhatnám

2018. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmondom mi a titok. De figyelj nagyon, ezt talán még sosem hallottad ezelött: Beszéld meg a pároddal!!! ;)
2018. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem tudsz vele beszélni akkor keress pótlékot! A legtöbb nő ha átmegy anyába akkor elfelejt nőnek lenni...

35F

2018. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha tehetitek adjátok le a gyerekeket a nagyszülőkhöz és vidd el wellneselni pár napra.

Udvarolj kedveskedj neki. Lepd meg virággal és ne csak alkalomattán hanem a szürke hétköznapokban is.Gyerekek mehetnek hétvégén a nagyszülőkhöz ti meg bújjatok össze egy kis finom vacsi egy éteremből rendelve még finomabb bor ... és lazuljatok.. talpmasszázs illetve erotikus masszázs 😊 és meglásd újra lesz kedve hancurozni.. Kicsit el kell vele feledtettni, hogy anya meg kell erősíteni benne a nőt. Vehetsz neki egy csini fehérneműt akár egy kis csini hálóinget stb...

Én jelen pillanatokban ilyenekre vágynék mint nő és 2 gyermekes anya. De nálunk meg fordítva van a helyzet sajnos.

2018. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek mind megvannak. Kedveskedek,virág, vacsi, leszerveztem már párszor a gyerekeket. De semmi reakció. Asszem ő is tehetne érte valamit nem csak a pasi. És nem csak szex hanem az intimitás is hiányzik. Vagy legaláb megölelne magától, nem csak amikor én ölelem.
2018. máj. 8. 23:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy nem csak ketten vagytok ebben a kapcsolatban.
2018. máj. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én viszont úgy gondolom hogy nem ismeritek egymás szeretetnyelvét. Ajánlom keress rá és értelmezd. És mint mondtam, beszélj erről a feleségeddel.

Nekem hiába venne a párom virágot, attól én még nem érzem azt hogy szeretne engem. Mindenki másképp van beprogramozva. Szeretetnyelv! Ez a kulcs!

2018. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az előzőek jó ötletek voltak, a szeretetnyelv keresése is(teszt is van a neten) én még egy gyors terápiát javasolnék, ha nem oldódik meg. Ez arra jó,hogy kiderítsétek mi történt az intimitással köztetek, mert biztos van lelki oka. Ha szeretitek egymast, akkor most hasznos kideríteni, hogy ne legyen később ebből gondotok, ha elhatalmasodna ez a probléma(nem a szex, hanem a lelki).


Egyébként most nálunk is ez a helyzet. Szinten mindig fáradt a párom, csak én a feleség vagyok.😃

2018. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Ezekbe egybe se bízz!!

Ami biztos és jó megoldás a szerető vagy prosti.

A többi mind mellék duma.

Én is éveket öltem bele virág nyaralás stb semmi értelme.

Ha ő nem mászik rád ha pl te nem kezdeményezzel hetekig akkor nem is kíván vg csak téged vagy a szexet.

Nálam az utolsót.

2018. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 gyerek mellett nem tudom hogy tudna szeretőt tartani hiszen a gyerekek csak mondogatnák ha valaki jár nálatok.. ha meg túl sürűn megy el a feleséged az is feltünő. Szóval lehet csak önmagával nincs kibékülve. Megváltozott a teste a hormonok az igények. Nem lehet mindig a 2 gyerekkel takarózni. Én is itthon vagyok 2 gyerekkel és még is kívánom a szexet és nem vagyok fáradt hozzá. Sajnos nálunk küldföldi munka miatt jincs itthon egész héten ha meg itthon van 1 napot akkor meg fáradt. Sajnos 3 éves nem volt köztünk semmi. :( szóval nem vagy egyedül kedves kérdező
2018. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!