Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogyan hordjàtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan hordjàtok a puncitokon a bozotot, ki az aki 8-10mm-re hagyja?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#11 Tisztában vagyok azzal, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, de most miért menjek részletekbe... A mondandóm lényege így is jól átjön, talán ebben a formában még könnyebben fel is dolgozható az olyan művelt emberek számára, akik szerint az intim szőrzet meghagyása igénytelenné tesz.


#9

2018. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes hogy itt senkit se zavar ha egy nő alul szőrös...De egy másik kérdésnél ugyanez a téma csak a seggnél már igénytelen meg undorító (a vàlaszok alapján).
2018. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 he84 ***** válasza:
Mindenféle ember van, ott olyanokat fogtál ki akkor előttem válaszoló. A segglyuknál hagyva sem undorító, ráadásul ott még érzékenyebb a bőr és elég nehéz elérni. Jobb lenne mindenkinél ráhagyni a dolgot és elfogadni!
2018. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13 Ezek szerint láttad, hogy x ember kijelenti, ez mennyire undorító, és ebből levontad azt a következtetést, hogy bizonyára minden férfi ugyan ezt gondolja, és aki nem borotválja, az valóban igénytelen és gusztustalan. Taps-taps, mit lehet erre mondani?

Ez a kérdés hetente megjelenik, és mindegyikben változik, épp melyik álláspontnak van több képviselője. Egyetlen egy ilyen kérdés, és az arra érkező 5-30 válaszból következtetést levonni elég nagy hülyeség. Arról nem is beszélve, hogy minden egyén mást preferál.

Mellesleg az, hogy épp mi a divat, továbbra sem változtat azon, hogy annak a szőrnek szerepe van. Semennyivel sem lesz kevésbé vonzó a nő, aki nem borotválja le - engem még taszít is.

2018. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 he84 ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak.
2018. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom el viselni ha már 2 mm-es.. akkor már megyek gyantáztatni.. ami kb olyan 2-2,5 hétig kitart.. tehát nincs 2 naponta borotválva.. sőt borotválva sincs.. mert annak semmi értelme.. pár nap múlva vissza nő, megerősödőtt szálakkal.. viszont sok barátnőm meghagyja vagy fazonra vágja.. tehát ízlés kérdése.. az én párom csak a boroltvált simát szereti.. viszont van olyan fiú ismerösőm akit nem zavar ha van egy kisebb zsumbuj ott lent.. de van egy lány ismerösöm aki még sohasem vágta le.. most 26 éves.. egyszer láttam fürdőruhába.. hogy logótt ki neki oldalt.. na az viszont szerintem már undorító amikor bőven van 5-6 cm szőr.. betétet használ mensikor.. hát el tudom képzelni mi lehet ott olyankor.. plusz nyáron rendesen be izzadhat neki 36-40 fokokba.. :/
2018. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 he84 ***** válasza:
Hát dagadtjézus, nem olyan rossz szőrrel élni odalent, mint azt hinnéd. Neked is mondom, hogy csak mert akárhol van szőr, az még nem igénytelenség, nem undorító az se, ha netán kilóg néhány szál, a szőr nem kosz, lehet azt is mosni, ha kell! Én is rendesen fürdök, megmosom ott is szőrrel együtt. Pedig idősebb vagyok, mint az a 26 éves lány, akit említettél. Menzesznél sincs nagyon nagy probléma, tudod akkor is meg lehet mosni, lehet zuhanyozni és kész. Hasonlóan nyáron is. Nem kéne ebből problémát csinálni és előre ítélni, hogy az rossz, meg undorító. Túlzás.
2018. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen természtesen van hagyva máe 22 éve. Tökeletesen megvagyok vele.

Nem viszket, nemizzad be (nem vagyom az az izzadóa tipus). S egyes hozzászólásokkal ellentétben azokon a napokon sem zavaróbb. Van zuhanyzó, s napközben lehet kendőt használni, ha nagyon jön.

2018. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bárcsak több ilyen lány lenne, mint az utolsó két válaszoló... :)
2018. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!