Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek van tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalata külföldi csajokkal?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy szexuálisan milyen beállítottságúak? Nyitottabbak vagy épp zárkózottabbak?

2018. máj. 10. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyrészt emberfüggő
2018. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor csak egyszerű tapasztalatok érdekelnének...
2018. máj. 10. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
én voltam már román és szlovák lánnyal. a szlovák nagyon nagyon nyitott volt!!! :)
2018. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye kérdést... Hogy lehetne már beskatulyázni az összes nem magyar nőt, az eszkimótól a busmanig? :D
2018. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy az ember a Földnek melyik szegletében született...
2018. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért kértem utólag inkább tapasztalatokat :D de amúgy jogos.
2018. máj. 10. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért értem a kérdésed lényegét, nyilván nehéz megfogalmazni de van az emberben egy ilyen kíváncsiság. Én pl német csajjal még nem voltam de amennyire dumáltam velük lazának tűnnek aztán nyilván neveltetés életkor és sok más kérdése is.
2018. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Hogy ne függene tőle. Vannak nyitottabb társadalmak, nyilván onnan több nyitottabb ember fog kikerülni. Vannak alapvetően komorabb és vidámabbak és ugyan ez a helyzet ilyen téren is. Kivétel mindig lesz, de igen is lehet általánosítani. Pl. amit írtak, nos... a románok változnak, de alapvetően mindig is egy nagyon prűd társadalom volt. Teljesen ezt még nem vetkőzték le. De erre úgy is találhatsz választ, hogy rákeresel különböző közvélemény kutatásokra és ott láthatod, hogy mihez hogyan állnak hozzá. Évekkel ezelőtt pl. a románok zöme, főleg vidéken elítélendőnek tartotta az orális szexet.
2018. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!