Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk te bevennetek egy masik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk te bevennetek egy masik pasit a szexbe?

Figyelt kérdés

Gondolom masik lanyra egyikotok se mondana nemet..

vagy ugy benne lennetek,hogy eloszor az egyik nembol aztan a masikbol valasztanatok egy 3. tagot?


2018. máj. 11. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapcsolatban történne ilyen hanem mondjuk egy lány baráttal akkor igen.
2018. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kapcsolatra gondolok.
2018. máj. 11. 18:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban semmiképpen.
2018. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Olyat vennék be akinek nagyobb a farka mint az enyém mert kíváncsi lennék hogy mennyivel jobban élvezné az ő farkát meg kényeztetné jobban mint az enyém. Úgy nagyon is izgatna :)
2018. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Én járok rendszeresen egy ismerős párhoz. Nem nézek ki jól, de a farkam jó méret :)
2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam csatlakozni 3.-nak egy párhoz, de én nem tudnám megtenni ugyanezt, hogy bevegyek egy 3. félt a kapcsolatomba. Lehet hülyén hangzik pont így, hogy én meg beszállok másokhoz viszont nem engedném meg. Ehhez kell egy bizonyos perverzió is és nem véletlen sok pár egy nagy farkú srácot keres 3.-nak, mert valahol a férfit is izgatja a dolog, hogy ellátják a barátnőjét egy méretes szerszámmal és mindezt a szeme előtt teszik. Az a pár férfi tagja is bevallotta ezt nekem, hogy őt is izgatja az mikor rakom a barátnőjét és inkább a szeme előtt legyen ez, mint hogy a nője a háta mögött dugjon mással. Ez is egy hozzáállás és így gyakorlatilag nincs az a veszély se hogy megcsalja az asszony a háta mögött.
2018. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyikből aztán másikból úgy igen...az se zavarna ha többször srác van de azért legyen valami kis egyensúly.Ha egy párkapcsolat képes megélni egy ilyet...szerintem az az igazi...szabad vágyakkal.
2018. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Kapcsolatban biztos nem, de alkalminál benne.

Régi vágyam egy olyan többes ahol lennénk 4-en (én mint pasas, aztán rajtam kívül még egy pasas, egy nő és egy transzi). És mindenki akivel nem szégyenli :)

2018. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem! Kizárt dolog!
2018. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen,bevennék.
2018. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!