Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Fériak! Ti hogy tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Fériak! Ti hogy tapasztaltátok, a szebb nők, esetleg a cicababák az ágyban is jobban teljesítenek, nagyobb méretet is igényelnek? Nők, ti tapasztaltok valami ilyesmit, mindenkinek van önértékelése

Figyelt kérdés
Kort, nemet is írjatok! Köszi :)

2018. máj. 13. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Bár szerintem attól hogy nagy szilikon cicijuk van nem biztos hogy jobbak az ágyba.

21.L

2018. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs összefüggés. Mondjuk nem vagyok egy rutinos valaki, de az ilyen fullos cicababákat inkább úgy tudom elképzelni, hogy csak kiterülnek, azt várják hogy nyomassák nekik :D
2018. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem így van, persze vannak kivételek és tényleg imádják a nagy farkat. De pl találkoztam olyannal akinek kb félig tudtam bedugni mert fájt neki..


22/f

2018. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

A cicababákról nem tudok nyilatkozni.

De egy szép nő is lehet jó, illetve rossz az ágyban. Nem hiszem h lenne összefüghés. Ha magamból indulok ki (szép nőnek tartom magam) jó vagyok az ágyban, mert nincs bennem "szégyen érzet" Elégedett vagyok a külsőmmel, és ez ad annyi önbizalmat, h bárhogy, bármilyen pózban elvezzem a partneremet.

29/N

2018. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Lemaradt, h a farok mérete nem mérvadó nálam. Nyilván ne legyen nagyon kicsi (nem tudok centit mondani. Sose mértem senkijét)
2018. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne egy ember külsejéről kitalálni, hogy milyen az ágyban?

Meg milyen alapon általánosítanánk?

Akkor ez alapján minden nagyfarkú pasi egy igazi szexgép?

Hagyjuk már...

2018. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nagyon cicababás nők többsége rossz az ágyba.
2018. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom hogy nem teljesítenek jobban , sőt. Azt hiszik hogy elég a kinézet.
2018. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Haverok elbeszéléséből azt szűrtem le (mert ők kb. 10x annyi csajjal voltak mint én) hogy a cicababák inkább csak ott fekszenek mint egy darab fa és a havernak kell dolgoznia hogy legyen valami. Ugyan akkor a csinos bájos csajok viszont tesznek is azért hogy mind a ketten élvezzék a dolgot.

30/F.

2019. febr. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-asnak, 9-esnek teljesen igaza van. A kevésbé "szép", kevésbé cicababák sokkal kreatívabbak, odaadóbbak az ágyban. F 43
2022. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!