Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak vagy a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak vagy a nőknek nagyobb a libidójuk?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Nagy általánosságban a férfiak gondolnak többet a szexre, és fejezik is ki.

Mi csajok is sokszor, sokat gondolunk a szexre, de van annyi önuralmunk, hogy nem füttyögünk minden jótestű fiúka után az utcán.

2018. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nincs libidom

Úgy hogy szerintem a férfiaknak van nagyobb

24N

2018. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Embere válogatja. Talán egy nagyon kicsit a pasik átlaga nagyobb. De mindkettő nemben vannak szélsőértékek bőven.
2018. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Akkor a nők jól titkolják, én folyamatosan küldöm a jeleket, de nem veszik a lapot, néha az az érzésem hogy mind aszexuàlis vagy szétszexelték magukat reggel és semmi hiànyuk nincs.
2018. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

azt nem tudom de a farkam nekem nagyobb az biztos xD csajok privibe

19/F/12 és fél centi ;)

2018. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Puding1999 válasza:
0%
Nalunk a parommal inkabb enszoktam emliteni a sexet , ritkabban o mert neki nincs kedve este 9-10 kor hanem hajnali 3-4 kor felkelt puszilva a nyakam es simogatva hogy csinaljuk most mert olyankor jon ra . Cuki de viszont mikor melozni kell menni mar reggel 5kor nemigazan konnyu a viszaalvas az elvezetek utan.
2018. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
40 alatt a pasiknak, felette a nőknek.
2018. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
30%
Én akkor kilógok a sorból mert kb havi 1 alkalommal is elvagyok. Amikor a párom igényelte a mindennapit az meg kifejezetten sok volt. De a heti pár alkalom még okés teljesen.
2018. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
21%
#8as vagyok és 24F ez lemaradt. bocsesz
2018. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Én úgy tudom, hogy mi pasik könnyebben felizgulunk, de gyorsabban el is sülünk, aztán annyi. Nőket nehezebb izgalomba hozni, de ha ez sikerül, akkor sokkal nagyobb töltettel bírnak, és sokkal tovább. Nőket érzelmileg is lázba kell hozni, hogy szexuálisan is beinduljanak, nekünk elég egy látvány, vagy gondolat. Mi az igazság?
2018. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!