Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha feszült vagyok mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feszült vagyok mindig szexelni akarok és erotikus dolgokat böngészek. Hogy szokjak le erről? :D

Figyelt kérdés
Nem akarom a szexualitást feszültséglevezetésként használni. Korábban nimfomániával kapcsolatos kérdést tettem ki. Azóta tudom, hogy nem vagyok az, de valószínűleg a feszültség miatt akarok állandóan szexelni, ami nem megoldás. Valaki már ilyesmiről sikeresen leszokott?
2018. máj. 14. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha feszült vagy, menj el futni.
2018. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem is sikerül, velem dughatsz 😊
2018. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Ha egy ilyen oldalon válogatás nélkül dugnál, akkor azt hiszem nem vagy az esetem, de nem bántásból.:D Nem hiszem, hogy itt az én eseteim árasztanak el ilyen "dughatsz velem" üzenetekkel.:D

2018. máj. 14. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne ítélj előre :) vannak itt normális emberek is igaz nagyon de nagyon ritka de vannak. :) amúgy meg nincs ezzel gond és leszokni erről akkor tudsz majd hogy ha szeretkezni fogsz egy jót és hidd el rengeteg minden megfog változni akkor benned a régi szokások..stb nekem is elmúlt mikor elsőnek szeretkeztem.:) 21/F
2018. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, keríts magadnak egy dildót (ne vibrit, mert utána a pénisz érzete nem lesz elég neked semmire), vagy egy pasit aki jól rendbe tud hozni, és bírja az iramot 😅 egy idő után nagy eséllyel csillapodnának a kedélyek. Ja és ne másban vezesd le az ideget, ez legyen a legrosszabb szenvedélybetegséged 😅
2018. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szexelek, köztük vannak nagyon jók is, de nem múlik el semmi.:D sokszor szex után újrakezdeném az egészet elölről... Emiatt is gondoltam, hogy nimfo vagyok.
2018. máj. 14. 21:10
 7/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Szerintem pedig nem lenne rossz. És nem feküdnék le mindenkivel, de kitudja hogy veled lefeküdnék-e? Végülis mindkettőnknek jó lenne nem? Na ugye 😊
2018. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na es ha szexel vezeted le miert baj!
2018. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szex jó feszültség levezetésre, meg sok minden másra is!
2018. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MessorKing18 ***** válasza:
Nyugodj le mert akkor megnyugszol
2018. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!