Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti mit tesztek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit tesztek ha valakit (lányt) nem tudtok megszerezni, de nagyon nagyon meg akarjátok dugni?

Figyelt kérdés

De több okból is elérhetetlen a számotokra, az egyik, hogy nem a Ti szintetek és a világ legjobb pasijai közül válogathat...


Hogy lehet ezt elfogadni, vagy mit lehet tenni?



2018. máj. 14. 22:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, mert úgy leszarom, hogy azt te el sem hiszed.
2018. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#1. De ez nem válasz a kérdésre... Vagy ez így paradoxon.

Akkor nem is vagy annyira rágerjedve.

2018. máj. 14. 22:21
 3/23 anonim ***** válasza:
9%

Én adok 300 eurót és utána ő akar szexelni. Nincs lehetetlen. Van aki mondjuk 500 at kér. Az már sok. Olyan nőket akik elutasítottak azokat igénytelenül koszosan büdösen kakifoltos alsógatyóval leckéztetem meg.

Durva hogy utána mosolyognak és azt mesélik mit vesznek a pénzből


Üdv

Egy befektető

2018. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon meg akarom dugni Jennifer Lawrence-t, úgy meg akarom, mint senki mást a földön, mégsem vagyok vele gy súlycsoportban, ráadásul messze is van.. mégsem vagyok depressziós a szituációtól.
2018. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kár, hogy az akire én vagyok ráizgulva az millimos vállalkozó :/
2018. máj. 14. 22:24
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére nincs ilyen problémám, mert az átlagos lányokat szeretem (néha még az átlag alattiakat is, mert sokkal elérhetőbbek). Voltam már kimondottan szép csajjal is és egyáltalán nem volt vele jobb a szex, mint bárki mással. :)
2018. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szaros alsóval fekteted ki a nőket? Griffin is összecsokizta a lepedőt, ha álmodban kakilsz tényleg kakilsz.
2018. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#4. De Őt nem látod élőben napi-heti szinten legalább.


A legrosszabb, hogy fogékony az egyéjszakásokra, csak nem olyanokkal mint én.


Én tíz évet oda adnék az életemből a sátánnak, csak egy óráért ezzel a csajjal!

2018. máj. 14. 22:25
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

Ételmradékkal csókolom őket. De a gyomorsavam visszaböfög. Mindig van az a pénz.


Egy befektető

2018. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Vegyük azt a helyzetet hogy nem az én szintem de valami milyatt tudunk egymásról és ő nyilván dugni nem akar de nem is hajt el a fenébe, tehát a realitásoknál maradva. Nem jön be mindig de ha nagyon felhúz mert érezteti velem hogy még csak a kezét sem foghatnám meg, akkor elkezdek én távolságot tartani vele szemben és ez a többségüket nagyon fel b.a, mert egyrészt hogy merek én nemet mondani neki mikor ő engem megkaphatna... De nem kell hogy legyen az embernek önbecsülése is, ha már itt szó esett a "caci"ról ő is ugyan olyan büdöset tojik mint én és egy lyukból jött és a végén egy lyukba távozik...
2018. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!