Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet kontrollálni a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kontrollálni a férfi orgazmust?

Figyelt kérdés

Szép estét!


Barátnőmmel nemrég tértünk át óvszerről fogamzásgátlóra. Az első alkalomnál a 10 percből lett pár lökés. A váltás óta sokkal könnyebben élvezek el, nem bírom tartani magam. Félek, hogy ez zavarja a barátnőmet, hiába tart a második menet 20-25 percig.


A későbbi aktusok során is ugyan ez volt a helyzet, egyszerűen annyira gyönyörű a hölgy és annyira kellemes az érzés..


Van mód, hogy kontrollálni tudjam az első orgazmusomat szeretkezés közben?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


18/F



2018. máj. 15. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Lehet nem a legkifinomultabb módszer, de ha tudom, hogy hosszabb állóképességre van szükségem, van hogy az elsőt magamnak kirántom kézzel. A második körről fogja azt hinni a hölgy hogy az első, és így ez az elsőnek hitt, de valójában második kör jóval tovább is tart
2018. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1


És ennek csak annyi az ára, hogy te azt már nem fogod élvezni.


Ez igen.

2018. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1#

Nem akarom becsapni, meg ez tényleg nem a legkifinomultabb módszer a probléma megoldására.


Nem egy pár alkalmas csajocskáról van szó, hanem a páromról, heti több alkalommal szeretkezünk, és furcsa lenne előtte mindig elvonulni recskázni. :/

2018. máj. 15. 23:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet kontrollálni.

Ha érzed hogy jön az orgazmus, vagy nagyon fel vagy izgulva., tereld a gondolataidat, ne a nőt nézd hanem szurjál ki valamit a környezetből és gondolj arra, végül ha ez sem működik akkor gondolj egy kellemetlen helyzetre vagy dologra.

Amikor visszaállt a normál üzemmód megint folytathatod addig amíg nem érzed hogy túl sok az inger.

Egy idő után már nem lesz szükség ilyen trükkökhöz folyamodni, automatizmus lesz és apont akkor élvezel el amikor fejben eldöntöd hogy most jöhet.

2018. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám, hogy nézz valami más, semleges dolgot vagy gondolj Molnár Krisztiánra.

Esetleg ha érzed, hogy nem sok van hátra hagyd abba és válts orálra. :)

2018. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amit az előttem szólók írtak, tényleg hasznosak. Amikor érzed, hogy jön, akkor pihenteted és csinálsz mást. Amúgy misszionáriusba valamiért jobban ingerli a pina a farkunkat, így könnyebben el is megyünk úgy.

De amit tanácsolni tudok még, az annyi, hogy kérdezd meg a barátnődet, hogy őt mennyire zavarja ez a korai első menet. Nekem is ilyen problémám volt, de barátnőmet nem zavarta egyáltalán, mivel tudtam folytatni a másodikat, szinte szünet nélkül. Ha a te barátnődet sem zavarja, akkor ne görcsölj rá, ha élvezni akarsz élvezz, idővel úgyis hozzászoksz.

2018. máj. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt lődd a szájába egy remek 69-ben. Utána meg mehet a menet. Ő is fel lesz izgatva te is ott vagy, nem vered át, nem is éhes. Hm?
2018. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet kontrollálni, mikor érzed hogy orgazmusod lenne, kicsit lassítasz, esetleg megállsz, aztán folytatod újra és ezt egymás után többször is meg lehet csinálni...
2018. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok férfi, sajnos segíteni nem tudok, de meg kell mondjam, nagyon szépen beszélsz a párodról, ritka, hogy egy 18 éves fiú így beszéljen a lányról és a szexről. Szeretkezés, férfitól ezt alig hallom. Szép dolog :)
2018. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!