Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegy a lány hogyan tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy a lány hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az exem egy fura természet volt nekem, soha nem kívánta a szexet de nem is volt ellene nem tudott magatol elmenni es nehezen is volt kielegitheto.. szoval amikor egyutt voltunk es szerintem jol teljesitettem valoban ereztem hogy fuu most szerintem csucson van es nem

tunt egy megjatszott dolognak a kerdesem mivel neki soha nem hoztam fel a temat hogy ha egy lany ha komolyan a csucson van szex kozben akkor mi a teendo? Csinaljam neki tovabb? lassitsak? kis szunet vagy megis mi? Tudom ez a tema ezer kerdes hordoz meg de tenyleg ebben meg tapasztalatlan vagyok, lanyok ha aktus kozben csucson vagytok mit csinaljon a srac? 20fiu



2018. máj. 16. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkinél más ^^ adott pillanatban a nő majd tájékoztat
2018. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha a lány a csúcs közelében van ne állj meg, ismétlem soha ne állj meg! Folytasd ugyan olyan sebességgel ahogy eddig, és ahogy elélvez úgyis túl érzékeny lesz, szóval kérni fogja, hogy állj le vagy megállít magától lihegve. Bár ahogy az előttem szóló írta eltérők lehetnek a reakciók, de ez általában minden lánynál ugyan az.
2018. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A multiorgazmusos nő nem fog megállítani, de arra megkérheted, hogy mondja, mikor van a csúcson. Veszélyes mert én úgy jártam, hogy amikor meghallottam, hogy "most-most!", azonnal elélveztem... Végül megegyeztünk, hogy ne szóljon. :)

Mégis, volt már nem egyszer olyan, hogy annyira erős volt az orgazmusa, hogy lelökött, és pár percig csak levegő után kapkodva pihegett.

2018. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csúcs közelében van remeg, zilál,görcsösen kapaszkodik, na akkor adj bele mindent. Ahogy elment szépen le kell állni nem szabad durva mozdulatokat tenni nem szeretik...csak simmizgetni cicit, combot, hátat, finom rángatózás a válasz.
2018. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha elment elment, hívd vissza vagy keress másikat!
2018. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a csúcs közelében szeretem még folytatni.

Bár csak lovaglóban tudok elélvezni, úgyhogy onnan már nem a pasi dolga ;)

2018. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Én ha elélvezek, utána szeretek egy picit pihenni. Olyankor csak mozdulatlanul összebújunk. A farka általaban még bennem marad. De mondjuk pl nyalásnál sem esik jól igazából, ha azonnal folytatni akarja, mert nagyob érzékeny lesz mindenem. Viszont tényleg úgy van, hogy ha mindjárt elélvez, akkor teljesen mindegy, hogy görcsöl a vádlid, vagy elzsibbadt a szád vagy bármi, ne hagyd abba! ;) meghálálja...
2018. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem süketnéma a csaj akkor kérdezd meg tőle és lehet elmondja.Minden nő más.
2018. máj. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!