Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleegyeznél, hogy a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleegyeznél, hogy a párod egy teljesen szexmentes domina/bdsm szeánszon vegyen részt?

Figyelt kérdés

Miért nem? Esetleg igen?

Nemet és kort is ha kérhetek.


2018. máj. 17. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Bele,megnézném,ahogy kínozzák :)
2018. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Húha, nehéz kérdés. Attól függ, mik fognak pontosan történni az eseményen. Nem tudom, melyik oldalon áll majd, ahogy arra sincs garancia, hogy nem lesz semmi bántódása.


Személy szerint nem díjazom az ilyet. Nem azért, mert nem bízom a páromban, hanem azért, mert féltem őt. Azok az emberek, akikkel ott találkozhat, nem ismerik őt annyira, hogy tudják, mik a párom határai. Ugyanez a helyzet, ha a párom irányít, ő sem fogja ismerni a partnerét. Szóval egyedül nem merném elengedni.


Ettől függetlenül az eseményen sok új tapasztalatra tehetünk szert másoktól, szóval szerintem egy ilyen esemény hasznos. De nagy veszélyt is jelent.

2018. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szexmentes?! Mármint hogy csak kínozzák? De hiszen az ilyen kapcsolathoz szervesen hozzátartozik a szexuális izgatás! Nem a fájdalom okozása-elszenvedése a lényeg, hanem a hozzá kapcsolódó nemi izgalom. Szóval a párom venne részt egy szexuális aktus előjátékában, valaki mással, másokkal?

Mondjuk, meztelenül odabilincselve egy ágy vasához, és valaki korbácsolná? Így?

Megleplek a válaszommal: nem szeretném, tiltakoznék. De azon is erősen csodálkoznék, ha erre volna vágyása. Ha ötleteket akar, megnézünk néhány, a témába vágó filmet...


Mindezt csak elképzeltem, mert se nekem, se a páromnak nincsen ilyen vágyunk, de nem hiszem, hogy akinek van, az a monogámiáról lemond miatta. Az egy másik fétis, de nem azt kérdezted.

2018. máj. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és te nem mehetsz? én mennék vele!


csak akkor engedném külön, ha:

- már volt (voltunk) és tudom miről szól

- ő szervezné

- kiismerem annyira magam, hogy tudom miről szól, mik történnek ott


így ismeretlenül az ember túl sok mindent elképzel és nem a jó dolgokat.

2018. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarul van ez a kérdés? A párom, mint domina? A párom és egy domina?

Ha a megkérdezett egy hetero nő, akkor a párja már eleve nem lehet domina (hanem dom), tehát ott értem, hogy az a kérdés, hogy

2018. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beleegyezne-e a hölgy, hogy a (férfi) párja egy szexmentes szeánszon vegyen részt egy dominával.

52 ff domináns

2018. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!