Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ti hogy reagálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha összejönnétek egy férfival és mielőtt megtörténne az első együttlét, akkor azt mondaná a férfi hogy ő szeretné ha meghagynád a nemi szerved szőrösre? akár 2-3 cm hosszúra mert neki úgy tetszene?

(persze ha nem akarná nem erőltetné egyértelműen.)

Szerintetek gáz kérés lenne egy ilyen a mai világban vagy inkább a nők nagy része örülne egy ilyen kérésnek?

(18-24 éves korosztályra lennék kíváncsi leginkább.) 21/F



2018. máj. 18. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

En meghagynam neki a szemeremdombomon de mashol leszednem


19

2018. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én amúgy sem szeretek szőrteleníteni, úgyhogy nekem nem gáz
2018. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első együttlétet esetlegesen emiatt elhalasztani mindenképpen gáz...
2018. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meghagynám neki

19L

2018. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meghagynám

23/l

2018. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hagynám meg,mindig csupasz volt és lesz is.Ez én döntöm el,nekem így kényelmesebb.
2018. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hívja nemi szervnek, lehet róla szó. Bár nem az elsőn, inkább később. Egyrészt ha már lefeküdnék vele, nem akarok 1-2 hónapot várni arra, hogy centisre nőljön. Másrészt nekem kényelmetlen, ha hosszú, szóval csak akkor tenném meg, ha már komoly a kapcsolat, és ez nagyon fontos neki.
2018. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. Örülök hogy ilyen pozitív a visszajelzés az én korosztályomban. :)
2018. máj. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!