Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha ennyi idősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha ennyi idősen felizgat ez a lány?

Figyelt kérdés

Esti gimibe jártam 4 évig, most érettségiztem. Egy évfolyammal alattam szoktam látni egy leányzót az emeleten, a velünk szemközti oldalon. Úgy néz ki, mint ha most lépett volna ki egy animéből kb. Elképesztően cuki és apró is... de mivel ide jár, minimum 18 kell legyen szerintem, vagy több. Mégis csupa cuki kislányos vonás. De közben meg nagyon szexin öltözködik néha. Akárhányszor meglátom, felizgat szexuálisan. Lehet a combig érő harisna ilyen szexi rajta, nem tudom. Még csak köszönőviszonyban sem vagyunk, a nevét se tudom, de ma is az utcán szembe jött velem és teljesen elolvadtam tőle. Persze biztos fiatalabb nálam jóval, így aztán elég gáznak érzem, hogy épp tőle indulok be mindig, amikor csak látom. Elképesztően szép arca van, szép hosszú haja és gyönyörű szemei.

Huszonéves vagyok, de a harminchoz közelebb, mint a húszhoz és már kezdek attól félni, hogy valami nem oké, ha ilyen kislányos lányra indulok be...

Nyilván amúgy a kislányokra nem szoktam beindulni, semmit nem látok bennük és ez így van jól. Mindig az idősebb nőket szoktam többnyire megnézni, ezért is nem értem ezt az egészet.


Volt már valaki hasonlóképp?



2018. máj. 18. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Instagramon bekövettem egy lányt... 17 éves, nagyon kislányos, mégis felizgat minden egyes képe, videója... Pedig húsz felett járok én is. Looskanal néven van fent, ha valakit érdekel....
2018. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális dolog. Tudod, hogy nem kislány, nem egy 5-6 éves vagy általános iskolás kislányról van szó. A combharisnya amúgy is szexi kisugárzás ad. Természetes, hogy beindulsz rá.

Ő az ideálod, szimpatikus számodra, szexuálisan is vonzódsz hozzá. Te férfi vagy ő meg lány, nincs ebben semmi furcsa.

2018. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Ha Looskanal az én lányom lenne, azonnal elküldeném sportolni, vagy legalább kihajtanám az utcára biciklizni, mert semmi combja meg vádlija sincsen. Nagyon durván néz ki. :(
2018. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez a looskanal o tuti anorexias.
2018. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért nem szeded össze magad és szólítod le? Lehet, hogy valami jó sülne ki belőle. Barátság, vagy akár idővel több. Legrosszabb esetben nem lssz semmi, akkor ugyanott vagy mint most. És ha egyszer ő vagy te valami oknál fogva elkerülsz abból a gimiből, akkor egy életen át bánhatod.
2018. máj. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, nincs mit veszítened. Én 19, a férjem 27 volt, amikor megismerkedtünk, mindenki fröcsögött, hogy nem fog működni, és láss csodát azóta is együtt vagyunk. Ebből még bármi lehet. Ha egyszer eltűnik szem elől, nagyon fogod bánni, ha nem lépsz.
2018. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!