Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi is így van ezzel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is így van ezzel? Jobb érzés kiverni, mint szexelni.

Figyelt kérdés
Sokkal intenzívebb érzés kiverni.

2018. máj. 19. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem, én sokkal jobban szeretem a puncit érezni. :)

32/F

2018. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Már az is kapásból jobb ha más veri. Nem, hogy egyedül jobb lenne..:D
2018. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Persze,hogy intenzívebb érzés,hiszen te jóval többet verted,mint dugtál.

A kezedhez vagy szokva,maradj is csak annál,jobb ez így mindenkinek.

2018. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradok a szexnél!
2018. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Én nagyon szeretem a szexet, de azt senki nem tudja megadni amit maszturbálás közben adok magamnak.
2018. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb.
2018. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Én is jobban szeretem verni :) 23/F
2018. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Tessék, igaza van anyámnak h vannak ilyen pasik , akik rászoknak a markukra, nem hittem el , hát Tessék
2018. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzem, hogy nő is kiverheti... Már az is jobb!

A kicsit is intelligens, ügyes lányok mindent meg tudnak tanulni, amit te magadnak tudsz csinálni, különösen, ha mondod, mutatod, mit szeretsz, és akkor még lehetnek ötleteik!

Ha te olyan irigy vagy, hogy nem akarsz nekik adni valami hasonlót, akkor neked tényleg nem marad más, de akkor lemaradsz arról a nagyon erotizáló érzésről, amikor a nőd elélvez attól, amit te csinálsz neki...

2018. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mind kettő jó, de teljesen más érzés egy forró nedves valamibe dugni, vagy saját kezedet használni. Mind a kettő más élvezetet ad, nem szabad összehasonlítani. Lehet hogy eddig olyan csajokkal (lehet írtó jó nőnek tűnik) feküdtél le akik nem valami nagyszámok az ágyban.

Amikor elösször dugtam meg egy nőt hatalmasabb orgazmust éltem át mint maszturbáláskor bármikor 3 napig nem is kívántam a szexet, igaz az én partnerem egy exprosti volt.

2018. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!