Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Ti hogy vagytok vele, szex csak kapcsolatban vagy addig akarjátok kiélni magatokat ilyen téren, amíg egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Egyre több különböző véleménnyel találkozom. Kíváncsi vagyok a tieteket. Megköszönöm, ha életkort is írtok!
2018. máj. 19. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vagyok nagy párkapcsolat függő csajszi.

Jobban szeretek egyedül

Ha szex kell, mindig akad rá jelentkező. Azért nekem nem kell egy fix valaki, hogy szexelhessek.

35

2018. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak párkapcsolatban tudok szexelni mert rengeteg bizalom és szeretetre van szükségem hogy el tudjam engedni magam. Olyan körülmények között már vad is tudok lenni :)

Akárkivel nekem nem menne. 19/L

2018. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobban tartós kapcsolatban tudom kiélni magam (ez volt párkapcsolat is, és több éves szexkapcsolat is) Mert a lényeg, hogy jól működjön a dolog és idő is kell ahhoz, hogy teljesen elengedjem magam, el merjem mondani a fantáziáimat. Pl.: szeretem a kötözést, de egy random valakinek nem engedném, csak olyannak akiben bízom is
2018. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt hosszú kapcsolatom is és alkalmi is, mindkettőben működött a szex egy bizonyos ismertség után. Csak úgy bárkivel puff nem...


De ha megismerkedünk és látom hogy értelmes akkor a kémia is jobban kialakul. Én szingli vagyok, szóval mindkettőre nyitott.


29F

2018. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sosem volt még kapcsolatom egészen idáig. Élveztem, hogy sokszor olyan férfiakkal is szexelek, akiket nem engedhetnék meg magamnak kapcsolat szinten. Illetve, ha randiztam valakivel és szexeltem vele egy hatalmasat, utána nem kellett beszámolnom.

Jelenleg 4 hónapja kapcsolatban vagyok. Egyenlőre még elég fura ez a kötöttség. :D

22/N

2018. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!