Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lépjek ki a munkahelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki a munkahelyi viszonyból?

Figyelt kérdés
Ti hogyan lépnétek ki egy munkahelyi szexkapcsolatból? Az illető a közvetlen kollégám, mindennap látjuk, kívánjuk egymást, de sajnos tiltott a dolog, mivel menyasszonya van..

2018. máj. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon egyszerű,Te szakítasz vele,ő meg nyilván nem fogja nagy dobra verni,mert vaj van a füle mögött.
2018. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen neked kell kilépni? Ő nem szakíthatna a menyasszonyával?

Mert hogy kettőn áll a dolog!

2018. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha menyasszonya van, akkor miért mentél bele?

Vagy ha azóta lett menysszonya, mióta veled kefélget, akkor miért jegyzett el valakit?

Az egy dolog, ha valaki X év házasság után többre, másra vágyik.

De még össze sem házasodtak....

Ehhez aztán magas fokú gerinctelenség szükséges mindkét oldalról.

2018. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elég friss a dolog, menyasszonya előbb volt, mint én. Nekem nincs senkim, és emiatt nehéz is lenne hagyni a dolgot, mert nagyon kívánjuk egymást. Arról pedig szó sincs, hogy ő otthagyná, túl firss ez ahhoz, hogy bármelyikünk túlgondolja, viszont én az elején megakadályoznám, hogy érzések alakuljanak ki részemről.


Arra vagyok kíváncsi, hogy akik átéltek ilyesmit, hogyan léptek ki?

2018. máj. 19. 21:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy hogyan mentem bele, adott egy céges út és sok alkohol. Előtte meg sem fordult a fejemben, mert foglalt volt. Akkor nem gondolkoztunk és túl jó volt, megtörtént újra, józanul is.
2018. máj. 19. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyod és ennyi ,különben tartalék cumigép leszel és féltékenykedsz a semmire . Legközelebb pedig megfontolt leszel és nem a szeszre fogjátok .
2018. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szólj az asszonynak,és tuti vége lesz..

Neked tényleg ennyi eszed van,hogy ennyit se tudsz magadtól megoldani?!

2018. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Tudom könnyebb szidni a kérdezőt, de nem olyan könnyű ám kilépni egy ilyen dologból.

Én nem voltam szerető, neki sem volt senkije. Tudtam, hogy akkor ki kellett volna lépnem ebből a szexkapcsolatból mielőtt érezni kezdenék valamit, de nagyon jó volt vele. Utána meg szarul esett, hogy másokat is kefélget.

Lehet én voltam gyenge. Minden tiszteletem annak, aki ki tud lépni.

Egyébként sajnos több mint valószínű, hogy bele fogsz szeretni. Te fogod húzni a rövidebbet.

2018. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a leszokás idejére, én lennék az ideiglenes szexpartnered? Kikötött időre, legfeljebb ha összeszeretünk, akkor új szerződést kötünk! :-)
2018. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!