Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak misszionáriusba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak misszionáriusba akarja?

Figyelt kérdés

A pasim az utóbbi időbe kissé megváltozott, szex terén.

Tudom, hogy hülye kérdés, de míg előtte imádta a kutyapózt, lovagló pózt, addig az utóbbi időben csak misszionárius pózban van szex. Eddig még nem merte tőle megkérdezni mert azt hittem változtat, de mégsem. Rám unhatott és ezért, vagy valami más oka lehet?



2018. máj. 19. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak látja az arcod, ahogy élvezel közben. És könnyebb is téged úgy megcsókolni, miközben benned van.
2018. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Együtt jártok.

Dugtok.

Gondolom együtt is alszotok.

Ám nem mered tőle megkérdezni, és totál idegenektől várod a választ egy olyan kérdésre, amit csak a fickó tudhat.

Hát van eszed, anyukám....

2018. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak elkényelmesedett,és biztos ez a póz a legizgalmasabb számára, hogy látja ahogy élvezed, a szemedbe nézhet,és közben a melleidet is csodálhatja :) ha rád unt volna már nem is akarna veled szexelni.Kérdezz rá nyugodtan
2018. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy kezdeményezt te...
2018. máj. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!